آمادگی کاردانو برای صعود

آمادگی کاردانو برای صعود دارا صدهزاری

در حالی که سیگنال‌های خرید شروع به نمایان شدن کرده‌اند، کاردانو بالاتر از یک منطقه تقاضای قابل توجه است.

 ADA طی دو هفته گذشته بیش از 26.5 درصد کاهش یافته است.  افزایش سود پس از اینکه Cardano در 4 آوریل به 1.25 دلار رسید، رخ داد که شاهد کاهش قیمت به 0.92 دلار بود.  پلتفرم لایه 1 که امیدوار است با شرکت هایی مانند اتریوم و سولانا رقابت کند، اکنون در حول و حوش این قیمت تثبیت می شود و این نشان می دهد که یک انگیزه صعودی ممکن است در راه باشد.

 اندیکاتور ترتیبی Tom DeMark (TD) سیگنال خرید را در نمودار روزانه ADA ارائه کرده است.  شکل‌گیری صعودی به‌عنوان یک شمعدان 9 قرمز ایجاد شد که نشان‌دهنده افزایش یک تا چهار کندل روزانه است.  افزایش فشار صعودی در اطراف سطوح فعلی قیمت می تواند به اعتبار چشم انداز خوش بینانه کمک کند و کاردانو را به سمت 1 دلار سوق دهد.

تاریخچه تراکنش ها نشان می دهد که کاردانو با حدود 0.92 دلار جایگاه محکمی برای خود ایجاد کرده است.  بر اساس مدل IntoTheBlock’s IntoTheBlock’s In/Out of the Money Around Price (IOMAP)، بیش از 44790 آدرس قبلاً نزدیک به 6.8 میلیارد ADA در این سطح قیمت خریداری کرده اند.  منطقه تقاضای قابل توجه می تواند از کاهش قیمت ها جلوگیری کند و به اعتبار تز صعودی کمک کند.

 با این وجود، یک انگیزه صعودی در اطراف سطوح قیمت فعلی می‌تواند با مقاومت 1 دلاری مواجه شود، جایی که 241000 آدرس نزدیک به 4 میلیارد ADA را در اختیار دارند.  بستن شمعدان روزانه بالای این مانع می تواند به اوج های بالاتر منجر شود.

شایان ذکر است که کاردانو باید از چاپ بسته روزانه زیر 0.92 دلار خودداری کند زیرا این امر می تواند منجر به خروج سرمایه گذاران از موقعیت های خرید شود.  اگر این سطح پشتیبانی نقض شود، ADA می تواند با فروش 0.80 دلار یا کمتر مواجه شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =