آموزش بازی لیگ اف کینگدامز (league of kingdom)

آموزش بازی لیگ اف کینگدامز (league of kingdom) دارا صدهزاری

معرفی و نحوه درآمدزایی بازی لیگ اف کینگدامز 

لیگ اف کینگدامز (League of Kingdoms) یک بازی استراتژی MMO در بلاک چین است. در این قاره، همه زمین‌ها به صورت NFT و متعلق به کاربران هستند. شما می توانید با توسعه پادشاهی خود جایزه کسب کنید. این بازی دارای یک اکوسیستم غیرمتمرکز و مستقل است. در این مقاله تیم آموزشی دارا صدهزاری آنچه را که نیاز است برای شروع بازی و کسب پاداش بدانید را به شما آموزش می دهد.

برای شروع بازی، باید مالک زمین باشید. لند ها یک دارایی ضروری در بازی به شمار می رود. در ابتدا با استفاده از موجودی کیف پول متامسک (MetaMask)، زمین را خریداری کنید. پس از اتمام خرید می توانید در زمین خود فرمانروایی کنید.
شما می توانید پادشاهی خود را به تنهایی یا با اتحاد سایر بازیکنان بسازید. بازیکنانی که با شما متحد می شوند، منابعی را با شما به اشتراک می گذارند و به شما کمک می کنند تا ارزش قلمرو خود را افزایش دهید. شما همچنین می توانید همراه با متحدین خود در حملات شرکت کنید. در این بازی زمین و منابع را می توان به عنوان NFT مینت کرد و در بازارها خرید و فروش کرد.

League of Kingdoms در iOS، Android و مرورگرهای دسکتاپ در دسترس است.

آموزش بازی لیگ اف کینگدامز (league of kingdom) دارا صدهزاری

اجزای بازی لیگ اف کینگدامز

زمین (Land)

Land یک توکن استاندارد ERC-721 و بلوک سازنده بازی است. بازیکنان می توانند این زمین ها راخریداری کنند و در آنها دستگاه هایی را برای تولید منابع و یا سلاح ها قرار دهند که با فروش آنها یا انجام حملات کسب درآمد کنند.

هر قطعه زمین یک دارایی NFT است که می توانید از آن در بازارها درآمدزایی کرد. این فرآیند شبیه به بازی سندباکس (Sandbox) است.

با شکوفا شدن قبیله های بیشتر در سرزمین های شما، می توانید سطح دارایی خود را افزایش دهید. هرچه سطح دارایی های شما بالاتر باشد، پاداش بیشتری کسب خواهید کرد. همه صاحبان زمین از منابع برداشت شده توسط بازیکنان 5٪ کمیسیون دریافت می کنند.

آموزش بازی لیگ اف کینگدامز (league of kingdom)حکومت (Governance)

به عنوان یک بازیکن، شما حق رای دهی و استفاده از توکن های خود را دارید. بنابراین، از توکن های خود هوشمندانه استفاده کنید. رای شما می تواند به شکل گیری و پیشرفت بازی کمک کند.

شما می توانید نیروهای دیگر را برای تصمیم گیری در جهت پروژه همراه کنید. در لیگ پادشاهی بازیکنان برای موفقیت در حملات و گسترش قلمرو خود با یکدیگر گروه تشکیل می دهند.

آموزش سربازان فرآیند مهم دیگری برای ایجاد یک پادشاهی پایدار است. سه نوع نیرو وجود دارد: پیاده نظام، تیرانداز با کمان و سواره نظام.

پوسته ها (Skins)

در League of Kingdoms پوسته هایی به صورت NFT وجود دارند که می‌توانید از آنها برای تزئین و ارتقای ظاهری قلمرو خود استفاده کنید. پس از خرید پوسته ها برای همیشه متعلق به شما می مانند. این پوسته ها به دلیل کمیاب بودن محدود هستند.

جوایز DAI

به مالکان زمین بر اساس سطح پیشرفت زمین هایشان از استخر های DAI، پاداش داده می شود. استخر پاداش، DAI 10٪ از کل مبلغ تولید شده در خریدهای درون بازی را جمع آوری می کند. این استخر برای پاداش دادن به مالکان پر تلاش، متعهد و وفادار ایجاد شده است. بازیکنان باید هویت خود را با موفقیت تأیید کنند تا جوایز DAI را دریافت کنند.

با دسترسی به Land Portal، اطلاعاتی در مورد جوایز 24 ساعته و  DAI دریافت خواهید کرد.

آموزش بازی لیگ اف کینگدامز (league of kingdom) دارا صدهزاری

کسب درآمد از بازی لیگ اف کینگدامز

درآمد منفعل

شما می توانید از مالکیت زمین درآمد غیرفعال کسب کنید. در League of Kingdoms، صاحبان زمین از منابعی که بازیکنان برداشت می کنند، 5 درصد کمیسیون دریافت می کنند. آنها همچنین 10 درصد سود از خریدهای درون بازی در DAI به دست می آورند.

معامله زمین

دومین راه برای کسب درآمد در لیگ اف کینگدامز از طریق خرید و فروش زمین است. شما می توانید زمین خود را با سایر بازیکنان در اکوسیستم مبادله کنید.

منابع درون بازی

بازیکنان با جمع آوری دارایی های درون بازی و سپس فروش مجدد آن ها در بازارهای خارجی مانند OpenSea و playdapp درآمد کسب می کنند.

منابع موجود در بازی:

کریستال ها
سکه های طلا
سنگ
چوب
ذرت
شما می توانید این منابع را به عنوان NFT خریداری کنید. کریستال ها مهم ترین منابع هستند، زیرا می توانند هر چیزی را در بازی تقویت کنند.

آموزش بازی لیگ اف کینگدامز (league of kingdom) دارا صدهزارینحوه انجام بازی 

کشاورزی 

پنج منبع اصلی شامل غذا، چوب، سنگ، طلا، کریستال و بسیاری از موارد دیگر وجود دارند که در بازی به آنها نیاز خواهید داشت.

منابع در قلمرو قابل برداشت هستند. بازیکنان نیز می توانند در زمین ها کشاورزی کنند. هر منبع اولیه را می توان از مزارع داخل قلعه بدست آورد. (بجز کریستال) معادن کریستال را فقط در جاهای نادر می توان یافت.

شکار

شما می توانید هیولاها را برای غارت منابع، کسب جوایز و ارتقاء سطح خود شکار کنید. نادر بودن هیولاها بر اساس سطحی است که در آن قرار دارند. برخی از هیولاهای خاص حتی به شما EXP می دهند که می توان از آن برای به دست آوردن مهارت های جدید استفاده کرد.

گروه متحدین

اتحاد نقش اساسی در گیم پلی بازی دارد و کلید تاج و تخت لیگ اف کینگدامز است. چه شکار اژدها  یا فتح قبیله ها، پیوستن به یک اتحاد یک پیش نیاز است.

نبرد

برای گسترش قلمرو خود یا به دست آوردن منابع ارزشمندتر، باید هیولاها را بکشید و به پادشاهی بازیکنان دیگر حمله کنید.

سه حالت نبرد وجود دارد:

PvE
در این حالت ماموریت شما کشتن هیولاها است. انواع مختلفی از هیولا وجود دارد. برخی را می توان در مسابقات انفرادی شکار کرد، اما برای شکست دادن برخی دیگر به اتحاد نیاز است.

PvP
با پادشاهی های دیگر نبرد می کنید و سرزمین آنها را فتح می کنید.

MMO
به رویدادهای بازی بپیوندید و از بازی همزمان با هزاران گیمر جهانی دیگر در همان سرور بازی لذت ببرید. شما می‌توانید از آیتم‌های گنج برای مشارکت در اجرای PvE، PvP، MMO استفاده کنید.

آموزش بازی لیگ اف کینگدامز (league of kingdom) دارا صدهزاریتوصیه ها و تکنیک های مهم بازی

1.مراقب منابع خود باشید

-منابع به عنوان سوخت برای پادشاهی شما عمل می کنند، بنابراین بهتر است که همیشه به این دارایی ها توجه کنید.

-همیشه مزرعه، ذخایر چوب و معادن خود را ارتقا دهید تا بهره وری خود را به حداکثر برسانید.

– نیروهای خود را برای جمع آوری بالاترین سطح منابع خارج از قلمرو خود بفرستید.

– با شکست دادن هیولاهای خارج از قلمرو خود، منابع بیشتری به دست آورید.

2. بیمارستان خود را به بالاترین سطح ارتقا دهید

لیگ اف کینگدامز یک بازی جنگی است. بنابراین، بیمارستان خود را تجهیز کتید تا در صورت وقوع تلفات ظرفیت داشته باشید.

3. وارد گروه های متحدین شوید.

یک گروه قابل اعتماد مزایای زیادی به همراه خواهد داشت:

– سرعت ساختن پادشاهی خود را افزایش دهید

– به یک تجمع علیه هیولاهای قدرتمند بپیوندید

5. ساختمان ها را ارتقا دهید.
سطح پادشاهی شما بر اساس سطح قلعه است و سطح قلعه شما به سطح ساختمان وابسته است. بنابراین عاقلانه تر است که قلعه و ساختمان خود را در یک سطح نگه دارید.

آموزش بازی لیگ اف کینگدامز (league of kingdom) دارا صدهزاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + سه =