شبکه های اجتماعی دارا صدهزاری

ان اف تی چیست

نان فانجیبل توکن یا توکن غیر قابل تعویض یا توکن غیرمثلی تعریفهایی از ان اف تی هستند . ان اف تی ها در اوایل راه خود هستند و در سال 2021 نشان دادند قدرت این را دارند که به یک صنعت پولساز تبدیل شوند و تاثیرات بسزایی در بازارهای مالی از خود نشان دهند. قدمت این توکنها به چندسال می رسد ولی اوج قدرت آنها و پیشرفت آنها از سال 2021 به بعد اتفاق افتاد و هرروز کاربرد جدیدی به آنها اضافه می شود

آموزش ساخت ان اف

امروزه ان اف تی ها دنیای وسیعی پیدا کرده اند و روز به روز به پلتفرم های ساخت ان اف تی نیز اضافه می شود. اپن سی، رریبل، مجیک ادن، لوکس ریر و … تعدادی از پلتفرم هایی هستند که افراد بصورت رایگان و غیررایگان بسته به شبکه ساخت ان اف تی میتوانند کارهای خود را بصورت توکن ان اف تی بسازند که ما در تیم آموزشی دارا صدهزاری قصد داریم آموزش ساخت این توکنهای غیرمثلی را به شما ارائه دهیم.

متاورس چیست

احتمالا اکثر افراد امروزه واژه متاورس رو با نام مارک زاکربرگ و کمپانی متا که همان فیسبوک سابق می باشد بشناسند ولی جالبه بدونید که متاورس آینده ی جهان رو بصورت دنیای مجازی برای ما می سازد بطوری که از همین الان بعضی از کسب و کارها خود را برای راه اندازی شعبه های دیگر خود در پلتفرم های متاورسی و دنیای مجازی آماده کرده اند تا علاوه بر فعالیت در دنیای واقعی در دنیای مجازی هم کسب درآمد داشته باشند.

 

آموزش کسب درآمد از بازی کردن

امروزه بازی کردن به یکی از پرطرفدارترین تفریحات بین اکثر افراد جهان تبدیل شده که به لطف تکنولوژی بلاکچین میشه از خیلی بازی ها کسب درآمد داشت . جالبه بدونید بسیاری از این بازی ها برای افرادی از سراسر جهان جنبه اشتغال زایی داشته و شما هم می توانید بدون نیاز به سرمایه اولیه از اکثر این بازی ها کسب درآمد کنید.

 

مشاوره رایگان

برای کسب اطلاعات در مورد دیگر دوره های آلند میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید

سوالات متداول

بله، شما میتونید با ساخت کالکشن بصورت رایگان درآمد کسب کنید و یا اینکه با ثبت نام و همکاری در پروژه هایی که کالکشن خودشان را بصورت رایگان عرضه می کنند یا به عبارتی فری مینت هستند بدون سرمایه اولیه کسب درآمد کنید.

درآمد از مارکت ان اف تی هیچگونه محدودیتی نداره!
از اونجایی که این بازار روز به روز درحال تکامل و به بلوغ رسیدن هست و راه های جدید و بیشتری برای کسب درآمد به این بازار اضافه میشه به همین خاطر نمیشه محدودیتی برای سقف درآمد تعیین کرد و شما هرچی وقت بیشتری برای فعالیت و آموزش در این حوزه بزارید قطعا درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.

شما میتوانید با ارائه یک فایل دیجیتالی مانند یک تصویر ، گیف یا یک فایل صوتی و لیست کردن آن به صورت رایگان یا غیر رایگان ( با توجه به بلاکچین انتخابی ) در پلتفرم های خرید و فروش ان اف تی مانند : اوپن سی ، لوکس ریر یا پلتفرم های دیگر، به کسب درآمد ازین فعالیت جذاب پول ساز بپردازید. 

متاورس دنیای بزرگیه که بر بستر اینترنت و روز به روز هم درحال پیشرفت بیشتره. به طور مثال پلتفرم های سندباکس و دسنترالند برای ورود به متاورس گزینه های مناسبی هستن.
در نهایت شما با خرید زمین، راه اندازی کسب و کارتون داخل متاورس، انجام یکسری پروژه های مارکتینگ، طراحی و معماری، بازی کردن و یکسری فعالیتهای رایگان میتونید وارد فضای متاورس شوید و درآمد کسب کنید.