اتریوم از بیت کوین پیشی گرفت

بیت کوین یا اتریوم

اتریوم از بیت کوین پیشی گرفت

با نزدیک شدن به ارتقای مورد انتظار اتریوم – معروف به ادغام -، فعالیت معاملاتی این ارز دیجیتال رونق می گیرد. دومین ارز دیجیتال بزرگ برای اولین بار در تاریخ کریپتو از بیت کوین پیشرو در بازار آپشن پیشی گرفته است.

ناظران این را آخرین نشانه ای می دانند که اتریوم ممکن است به زودی بیت کوین را پشت سر بگذارد و رتبه اول را در سرمایه گذاری کریپتو بگیرد.

عرصه گزینه های اتر در بحبوحه افزایش اشتهای سرمایه گذاران شاهد رشد عظیمی است.

طبق داده‌های Arcane Research، سود باز قراردادهای اختیارات اتریوم اخیراً به 8.1 میلیارد دلار رسیده است – که به طور قابل توجهی بالاتر از 5.5 میلیارد دلار قفل شده در معاملات باز گزینه‌های بیت‌کوین است.

احتمالاً بهره باز معیار اصلی برای فعالیت قرارداد های مشتقه است. این به تعداد قرارداد های اختیار معامله اشاره دارد اما با موقعیت جبرانی متعادل نشده است. از نظر تئوری، OI با ضرب تعداد قرارداد های باز با قیمت فعلی بازار نقدی دارایی رمزنگاری اساسی محاسبه می‌شود.

بنابراین شکاف بزرگ بین اتر و بیت کوین به این واقعیت مرتبط است که بیت کوین در روزهای اخیر به اندازه اتریوم در بازار کریپتو نوسانات را ثبت نکرده است. علاوه بر این، با کاهش فعالیت معاملاتی مشتقات بیت کوین، حق بیمه های آتی و نرخ های تامین مالی در بیت کوین پایین باقی می مانند و این نشان می دهد که معامله گران علاقه ای به دریافت طولانی مدت ندارند.

پیشتاز تاریخی اتریوم نسبت به بیت کوین در بازار آپشن ها زمانی حاصل می شود که معامله گران پس از اجرای ادغام روی هر یک از نتایج شرط بندی می کنند. انتظار می‌رود این ارتقاء نرم‌افزاری بزرگ، نرخ تولید و توزیع ETH جدید را به میزان قابل توجهی کاهش دهد و ارز دیجیتال را به عنوان یک ذخیره ‌کننده ارزش جذاب ‌تر کند. ادغام که برای 15 یا 16 سپتامبر برنامه ریزی شده است، همچنین شبکه فعلی اتریوم را که مستعد شلوغی تنگناها و کارمزدهای گزاف تراکنش است، سریعتر و مقیاس پذیرتر می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + نه =