احساسات مثبت به کاردانو

احساسات مثبت به کاردانو دارا صدهزاری

کاردانو (ADA)، نهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش گذاری بازار، فعالان بازار را برای شکست احتمالی هیجان زده کرده است.  طبق گفته شرکت تحلیل زنجیره ای Santiment، احساسات جمعیت نسبت به ADA در حال حاضر در مثبت ترین سطح خود از اواسط نوامبر 2021 است.

 با رسیدن شبکه به نقاط عطف جدید، احساسات مثبت ADA افزایش می یابد

 در زمان مشاهده Santiment، ADA شاهد یک موج متوسط ​​در هفته بود.  این موج معیار سنجش احساسات اجتماعی Santiment را برای ADA ایجاد کرد تا نشان دهنده سرخوشی جمعیت نسبت به دارایی باشد.

با این حال، معیارهای ارزش بالا همه خبر خوبی برای قیمت ADA نبود.  به گفته Santiment، متریک تفسیر مثبت/منفی را ترکیب می‌کند و آن را در حجم اجتماعی ضرب می‌کند تا مقدار آن را به دست آورد.  قیمت دارایی‌ها معمولاً زمانی بالاتر می‌رود که این معیار خیلی بالا می‌رود، و این مورد در مورد ADA در روزهای بعد بود.

 از معاملات حدود 0.98 دلار در آن زمان، ADA در حال حاضر با 0.88 دلار معامله می شود که به ترتیب 1.86٪ و 6.96٪ در بازه زمانی روزانه و هفتگی کاهش یافته است.

 علیرغم قیمت بی ثبات ADA، شبکه بلاک چین کاردانو دست از رسیدن به نقاط عطف جدید برنداشته است.  تعداد کیف پول ها در شبکه به سرعت در حال رشد است و اکنون به بالای 3.2 میلیون رسیده است.  بر اساس داده های داشبورد Cardano Blockchain Insights، بیش از 100000 کیف پول جدید از 24 مارس در شبکه ایجاد شده است.

 به طور مشابه، شبکه همچنین شاهد راه اندازی WingRiders، یک صرافی AMM DeFi بود.  این پروتکل شاهد افزایش ارزش کل قفل شده آن (TVL) بیش از 8000٪ در روز اول بود و در حال حاضر دارای TVL حدود 62.8 میلیون دلار است.

 احساسات مثبت در سراسر بازار غالب است

 علاوه بر تحولات مثبت اکوسیستم، کاردانو همچنین در حال آماده شدن برای هاردفورک است که ظرفیت آن را تا حد زیادی بهبود می بخشد.  Vasil Hardfork که تاریخ ورود آزمایشی آن 29 ژوئن است، خط لوله را به بلاک چین معرفی می کند.  همچنین انتظار می رود که موج بعدی dApps در زنجیره را تامین کند.

 در همین حال، Cardano (ADA) تنها دارایی ارز دیجیتالی نبوده است که احساسات اجتماعی بسیار مثبتی را مشاهده می کند.  Santiment اخیراً اشاره کرد که بحث‌ها در مورد ارزهای دیجیتال “به نظر می‌رسد که دوباره صدای صعودی به دست آورده است.”  در پلتفرم های اصلی رسانه های اجتماعی از جمله دیسکورد، توییتر، تلگرام و ردیت، کلمه “پمپ” به بالاترین سطح تسلط خود رسیده است.

 با این حال، سانتیمنت خاطرنشان کرد، ترس ساختمان از از دست دادن (FOMO) که متریک احتمالاً ایجاد می کند دلیلی برای نگرانی نیست زیرا سیگنال های سرخوشی عمده ای وجود ندارد.  ارزهای دیجیتال پیشرو در بازار از جمله بیت کوین و اتریوم – مانند ADA – نیز در روز معاملات منفی دارند.

 

ترجمه از تیم دارا صدهزاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + پنج =