ادعای صلاحیت SEC در برابر اتریوم

صلاحیت SEC در برابر اتریوم

ادعای صلاحیت SEC در برابر اتریوم

SEC مدعی صلاحیت است زیرا نود (گره) های اتریوم در ایالات متحده تقسیم بندی شده اند.

SEC استدلال می کند که از آنجایی که اعتبار سنجی ETH در ایالات متحده متمرکز تر است، تراکنش های ETH در این کشور انجام می شود.

کمیسیون بورس اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ادعای بی ‌سابقه‌ای دارد مبنی بر اینکه تراکنش ‌های اتریوم در ایالات متحده انجام می‌شود، زیرا گره‌ های اتریوم در ایالات متحده «متراکم تر از هر کشور دیگری» هستند.

استدلال SEC در شکایت 19 سپتامبر علیه محقق رمزارز و یوتیوبر یان بالینا یافت می‌شود، که در میان بسیاری از شکایات دیگر ادعا می‌کرد که Balina هنگام ایجاد یک استخر سرمایه‌گذاری در تلگرام در سال 2018، یک پیشنهاد ثبت‌نشده توکن‌ های Sparkster (SPRK) انجام داده است.

SEC ادعا می‌کند که در زمانی که سرمایه‌گذاران مستقر در ایالات متحده در استخر سرمایه‌گذاری Balina شرکت کردند، مشارکت‌های اتر (ETH) توسط شبکه‌ای از گره‌ها در بلاک چین اتریوم تأیید شد، «که در ایالات متحده بیش از سایرین خوشه‌بندی شده‌اند. کشور.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده استدلال کرد که در نتیجه، «آن معاملات در ایالات متحده انجام شد.»

در این مرحله، مشخص نیست که آیا چنین ادعایی در دادگاه قابل اجرا خواهد بود یا اینکه آیا سابقه قانونی در خطر است یا خیر. با این حال، در حال حاضر، 42.56٪ از 7807 گره اتریوم در حال حاضر بر اساس اترنودها در ایالات متحده واقع شده اند.

SEC قبلاً به دلیل رویکرد نظارتی خود در قبال ارزهای دیجیتال مورد انتقاد قرار گرفته بود، که توسط برخی به عنوان تنظیم از طریق اجرا برچسب گذاری شده بود.

گری جنسلر، رئیس SEC اخیراً اشاره کرد که سهام‌داری مبتنی بر اتر نیز می‌تواند قوانین اوراق بهادار ایالات متحده را مدت کوتاهی پس از انتقال اتریوم به اثبات سهام در 15 سپتامبر آغاز کند.

در پاسخ به این شکایت، بالینا در یک موضوع 19 قسمتی در توییتر گفت که این اتهامات بی اساس هستند و او توافق را رد کرد تا آنها SEC باید خود را ثابت کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 5 =