ارتقای vasil کاردانو ممکن است همراه کاهش 50% قیمت آن باشد

ریزش کاردانو

ارتقای vasil کاردانو ممکن است همراه کاهش 50% قیمت آن باشد

ADA در میان نوسانات و طوفان های اخیر که بازارهای ارزهای دیجیتال را فراگرفته است، چندان خوب به نظر نمی رسد. این دارایی در هفته‌ های گذشته دستاورد هایی را جمع ‌آوری کرده و مقاومت‌ های کلیدی را بدون هیچ زحمتی فروکش کرده. با این حال، اصلاحات اخیر، ADA را بسیار پایین تر از دامنه اصلی خود قرار داده است.

چارت کاردانو

با کاهش 13 درصدی کاردانو در 24 ساعت گذشته، این ارز در حال حاظر در یک روند نزولی است. در میان 10 رمز ارز بر تر بر اساس ارزش بازار، ADA دومین ارز با زیان قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. بیشترین زیان را دوج کوین با روند نزولی 14 درصدی دارد.

کاردانو در حال حاضر با قیمت 0.44 دلار معامله می شود، این ارز در یک ریزش به زیر دو منطقه حمایتی اصلی یعنی 0.55 دلار و 0.50 دلار سقوط کرده. ADA در 14 آگوست به اوج قیمتی 0.59 دلار رسید که بالا ترین ارزشی است که که ان ارز از تاریخ 11 ژوئن مشاهده کرده است. با این حال، تنها در پنج روز، شاهد کاهش 20 درصدی از این ارز به قیمت 0.44 دلار فعلی بودیم. این کمترین مقدار ADA در ماه اوت است.

از آنجایی که قیمت یک دارایی تا حدی بر ارزیابی آن تأثیر می‌گذارد، این کاهش شگفت ‌انگیز در ارزش ADA باعث شده است که دارایی از ششمین جایگاه برجسته ‌ترین دارایی ‌های کریپتو دو پله سقوط کند. کاردانو اکنون هشتمین ارز در بین 10 ارز دیجیتال برتراست. ADA اکنون دارای ارزش بازار 15.2 میلیارد دلار است که کاهش هشدار دهنده ای نسبت به ارزش 20 میلیارد دلاری در 14 آگوست است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − یک =