ارتقا vasil کاردانو آماده است

ارتقا کاردانو, ادغام کاردانو,فورک کاردانو

ارتقا vasil کاردانو آماده است

در 18 سپتامبر، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو فاش کرد که اجرای هارد فورک Vasil اکنون در مرحله نهایی خود پس از پذیرش درخواست ترکیب کننده هارد فورک است.

هاسکینسون ادامه داد که فرآیند خودکار پیاده‌ سازی به‌ روزرسانی Vasil آغاز شده است، و افزود: «همه ما می‌نشینیم و بلند شدن موشک Vasil را تماشا می‌کنیم. در حال حاضر در هوا است . اکنون دیگر بازگشتی وجود ندارد. ارتقاء آغاز شده است»

در حالی که قرار است این ارتقا در 22 سپتامبر به صورت زنده انجام شود، هاسکینسون اظهار داشت که برخی از اثرات ارتقا تا 27 سپتامبر به دلیل چندین دلیل فنی بسیار بیشتر قابل مشاهده خواهند بود. هاسکینسون این دلایل را فاش نکرد.

بنیانگذار کاردانو همچنین از جامعه درخواست کرد که کیف پول خود را به Daedalus 5.0.0 ارتقا دهند زیرا حاوی برخی اصلاحات قابل توجه است.

جامعه ارزهای دیجیتال چندین ماه است که به‌شدت به‌روزرسانی کاردانو را پیش‌بینی کرده است. به دلیل کشف اشکالاتی که منجر به مشکلاتی شد، ارتقاء دو بار به تعویق افتاد. هاسکینسون مجبور شد به دلیل رویکرد خود در مورد ادعاهایی مبنی بر خرابی شبکه آزمایشی کاردانو عذرخواهی کند و گفت که جامعه SPO برای شبکه بسیار مهم است.

در همین حال، ارتقاء Vasil جاه طلبانه ترین ارتقاء Cardano است. این برنامه برای بهبود چشمگیر مقیاس پذیری شبکه با افزایش توان عملیاتی، کارایی اسکریپت و کاهش تأخیر در انتقال بلوک طراحی شده است.

بر اساس داده های Coingecko، عملکرد قیمت ADA کاردانو در هفت روز گذشته ضعیف بوده است.

بر اساس داده ها، توکن 6.3 درصد از ارزش خود را در هفت روز گذشته کاهش داده است. در این دوره، این توکن تا 0.516328 دلار معامله شد.

ارزش این کوین در 24 ساعت گذشته ثابت مانده است و توکن 0.1 درصد از ارزش خود را کاهش داده است. تا زمان انتشار، ADA با قیمت 0.479 دلار معامله می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 18 =