ریپل

علیرغم سکون مشکوک در بازار ارزهای دیجیتال، کوین مارکت کپ از نظر ارزش بازار همچنان محل نبرد داغ برای کسب رتبه های برتر بین ریپل (XRP) و کاردانو (ADA) است.

 در اواخر ماه مه، کاردانو با 2.3 میلیارد دلار سرمایه از ریپل پیشی گرفت و در رتبه ششم برتر قرار گرفت.  سپس، در یک دوره وحشت عمومی و تسلیم فزاینده، هر دو پروژه جایگاه خود را از دست دادند و به استیبل کوین ها تسلیم شدند.  حالا از 24 ژوئن، یکی از آنها نه تنها توانسته است از رقیب خود پیشی بگیرد، بلکه به ارتفاع جدیدی نیز دست یابد.  بنابراین، ریپل با 18 میلیارد دلار سرمایه به رتبه ششم در صدر صعود کرد و کاردانو را با یک میلیارد دلار پشت سر گذاشت.

جالب این است که در پایان ماه مه، هر دو شرکت چندین میلیارد سرمایه بیشتر داشتند و موقعیت فعلی ریپل در درجه اول به دلیل افزایش چشمگیر 13 درصدی امروز در قیمت XRP است که دو برابر قیمت Cardano است.

 نبرد بالای بازار همچنان ادامه دارد

 نبرد بین کاردانو و ریپل قطعا تمام نشده است.  هر دو پروژه در انتظار پیشرفت در مسیر خود هستند و چند تک آستین در آستین دارند که با توجه به شرایط مناسب، به آنها کمک می کند تا نه تنها رتبه های ششم و هشتم خود را در صدر تثبیت کنند، بلکه احتمالاً فراتر رفته و پنجمی شیرین را به دست آورند.  محل بایننس کوین (BNB)، که قدرت یکی از بزرگترین صرافی های رمزنگاری در جهان و یک شبکه بلاک چین بسیار محبوب، BNB Beacon Chain را در خود جای داده است.

 همانطور که اوضاع جاری است، طرفداران و سازندگان ریپل مشتاقانه پرونده جاری SEC ایالات متحده علیه این شرکت را زیر نظر دارند، که طبق آخرین اخبار، به نظر می رسد در حال تکمیل شدن است.  از سوی دیگر، کاردانو فعالانه روی رویداد Vasil Hard Fork کار می‌کند که باید بلاک چین را به مرحله بعدی تکامل برساند.  ما همچنان مسیر این مسابقه چند میلیارد دلاری را با علاقه زیاد دنبال خواهیم کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *