ارزش لونا، در عرض ۲۴ ساعت، ۷۵ درصد افزایش یافت


پس از شروعی دشوار، توکن جدید LUNA بیش از 40 درصد در 30 می افزایش یافت. قبل از سقوط به 3.5 دلار در روز اول معامله، به 30 دلار رسید، و اکنون این توکن در حال انجام یک حرکت دیگر جلوتر از فهرست بایننس در ماه مه است.

این برخلاف سیاست شرکت است که بایننس اطلاعات فهرست‌ها را زودتر از موعد مقرر منتشر کند.  با این حال، با توجه به ماهیت حساس و به‌موقع عرضه LUNA 2.0، یک جدول زمانی منتشر کرده است که دقیقاً زمان انتشار آن را توضیح می‌دهد.  این توکن با جفت‌های معاملاتی LUNA/BUSD و LUNA/USDT در 31/05/2022، به‌صورت زنده به‌روز می‌شود.

 این اعلامیه در 28 می اعلام شد، اما به نظر می‌رسد که هیجان برای فهرست Binance، جامعه Terra را آماده خرید کرده است.  LUNA امروز، 30 می، به بالاترین سطح 9.40 دلار رسید، قبل از اینکه اندکی به 8.40 دلار کاهش یابد.  تا ساعت 10 شب، LUNA به افزایش 75 درصدی خود ادامه داد و به 11.5 دلار رسید.

خرید شایعه، فروش رویداد خبری ممکن است در کارت باشد زیرا هزاران دارنده UST و LUNA ممکن است آماده باشند تا به محض باز شدن توکن هایشان از موقعیت خود خارج شوند.  با فروپاشی اکوسیستم Terra، بیش از 60 میلیارد دلار از ارزش بازار کریپتو جهانی پاک شد و بسیاری از سرمایه گذاران به شدت آسیب دیدند.  8.4 دلار با بالاترین قیمت اولیه LUNA یعنی 118 دلار فاصله زیادی دارد و مرتبه ای بالاتر از قیمت فعلی LUNC 0.00013 دلار است.  به عنوان مثال، سرمایه‌گذاری که 10 LUNA پیش حمله داشت، در 7 می 780 دلار داشت.

 تا 16 می، همان توکن ها فقط 0.002 دلار ارزش داشتند.  پس از ایردراپ LUNA، آنها دارای LUNA به ارزش 87.94 دلار خواهند بود.  آیا اکثر سرمایه گذاران ضررهای خود را کاهش می دهند و می فروشند تا سرمایه خود را با 10 سنت بر دلار جبران کنند یا به این امید که توکن بتواند در آینده به بالاترین سطح تاریخ خود دست یابد، نگه دارند؟

با توجه به زمان‌بندی واگذاری LUNA، به نظر می‌رسد که این تنها 30 درصد از توکن‌هایی است که سرمایه‌گذاران حق دریافت آن‌ها را دارند.  70 درصد باقیمانده توکن‌ها اختصاص داده شده‌اند، به این معنی که آنها در یک دوره 2 ساله باز می‌شوند.  برنامه اختصاصی به این معنی است که یک کلاه مصنوعی روی تعداد توکن‌هایی که از باز کردن قفل می‌توان فروخت وجود دارد.  سرمایه گذاران نمی توانند کل دارایی های LUNA خود را بفروشند تا زمانی که برنامه واگذاری به پایان برسد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + هجده =