استخرهای اصلی استخراج اتریوم از استخراج ETHW حمایت خواهند کرد

استخر های استخراج اتریوم, هارد فورک اتریوم, ادغام اتریوم

استخرهای اصلی استخراج اتریوم از استخراج ETHW حمایت خواهند کرد

F2Pool، Poolin، BTC.com و Nanopool پس از ادغام از EthereumPoW پشتیبانی خواهند کرد.

توسعه دهندگان این دارایی جدید امروز تأیید کردند که انتظار می رود تعدادی از استخرهای استخراج بزرگ اتریوم پس از ادغام از EthereumPoW (ETHW) پشتیبانی کنند.

طبق یک سری توییت از حساب ETHW، استخرهای اصلی مانند F2Pool، Poolin و BTC.com از استخراج ETHW پشتیبانی می‌کنند که انتظار می‌رود پس از هارد فورک برنامه‌ ریزی ‌شده آغاز شود. چند ساعت بعد  Nanopoolنیز اعلام کرد که شرکت خواهد کرد.

استخرهای ماینینگ گروهی از ماینرهای رمزنگاری هستند که منابع خود را به اشتراک می گذارند تا سایر ماینرها بتوانند با آنها کار کنند و شانس بیشتری برای پردازش تراکنش و در نتیجه سهیم شدن در غنایم داشته باشند.

به نظر می رسد که بنیاد اتریوم سرعت حرکت به سمت PoS را کاهش نخواهد داد، بنابراین وقت آن رسیده است که در مورد ETHW، زنجیره PoW، که ستون فقراتی است که Web3 در حال حاضر بر روی آن ساخته شده است، صحبت کنیم.

اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ، در حال حرکت به سمت اثبات سهام در یک انتقال مدت‌ها مورد انتظار است که به نام ادغام شناخته می‌شود. این امر نیاز به ماینرها را از بین می برد، زیرا اعتبار سنجی ها جایگزین آنها در ایمن نگه داشتن شبکه و پردازش تراکنش ها خواهند شد.

امیدواریم این حرکت باعث پیشرفت شبکه شود. بلاک چین های اثبات کار، مانند بیت کوین، به طور شدیدی انرژی و منابع مصرف میکنند. مکانیزم اجماع اثبات سهام، نیاز به عملیات صنعتی را که از برق زیادی برای کارکردن شبکه استفاده می‌کنند، حذف می‌کند.

چندلر گوئو، ماینر برجسته چینی ماه گذشته کمپینی را برای مخالفت با ادغام راه‌اندازی کرد، زیرا کسانی که قبلا اتریوم را استخراج کرده‌اند ممکن است با ریگ‌های بی‌فایده باقی بمانند.

برای صرفه جویی در این عملیات، Guo و سایر توسعه دهندگان یک ارز دیجیتال جدید از طریق یک هارد فورک پیشنهاد کردند که همچنان از استخراج اثبات کار استفاده می کند. و اخبار امروز تأیید می کند که حمایت گسترده تری از این حرکت وجود دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 9 =