استفاده از دوج کوین برای خرید توکن غیرمثلی ۶۰۰,۰۰۰ دلاری

استفاده از دوج کوین برای خرید توکن غیرمثلی ۶۰۰,۰۰۰ دلاری دارا صدهزاری

بیل لی، رئیس موسس MyDoge، یک کیف پول Dogecoin خودسرپرست، 25 نسخه Fire-Tier از بیگانگان BIG3 را از طریق Dogecoin به مبلغ 600000 دلار خریداری کرده است که طبق گزارش ها، بزرگترین تراکنش تجاری در تاریخ را برای ارز دیجیتال میم رقم زده است.

 لیگ بسکتبال حرفه ای Big3 توسط خواننده رپ آمریکایی Ice Cube تشکیل شد و Big3 تصمیم گرفت حقوق تیم را با استفاده از توکن های غیرقابل تعویض (NFT) بفروشد.  در اصل، لیگ Big3 فروش 25 NFT سطح Fire را انتخاب کرد که مالکیت مجوز Killer 3s، مالکیت معنوی (IP) و محصولات مورد تایید لیگ را به مالکان می‌دهد.

 در نتیجه خرید NFT، حقوق مالکیت لی منجر به پذیرش Dogecoin توسط Big3 می شود که منجر به ادغام کیف پول MyDoge می شود تا بازیکنان، مربیان و تیم ها بتوانند نکات Dogecoin را تنها با یک توییت در توییتر دریافت کنند.  علاوه بر این، Aliens MyDoge/Dogecoin را به‌طور برجسته در لباس‌های تیم، رویدادها و برنامه‌های پخش نمایش می‌دهد.

 “در حالی که دیگران در حال خرید تصاویر NFT از میمون ها و جغدها هستند، من معتقدم که NFTs با ابزار کاربردی مرز بعدی است. داشتن یک تیم بسکتبال یک رویا است و BIG3 با ارائه حقوق مالکیت مانند مجوز/IP، بازی NFT را تغییر می دهد.  رای تیمی/مدیریت، و تجارت،” لی گفت.  “ارتش Doge و من مشتاقانه منتظریم تا Dogecoin را به ارز مردم تبدیل کنیم و در عین حال به تیم خود کمک کنیم تا جام قهرمانی را بالا ببرد. من امروز نمی توانم تجربه NFT بهتری از آن تصور کنم.”

 موسیقی الهام گرفته از Dogecoin

 در زمان‌های اخیر، Dogecoin شاهد بوده است که بسیاری از نوازندگان آن را در آهنگ‌ها گنجانده‌اند.  یک خواننده رپ نیویورکی با نام ریتو رایمز موسیقی خود را با الهام از Dogecoin ساخت و نسخه آکاپلا از Trailmap بنیاد Dogecoin را اجرا کرد.  The Foundation Trailmap یک استراتژی برای ایمن کردن Dogecoin از طریق تنوع شبکه ارائه می‌کند، در حالی که Dogecoin چیست از طریق یک استاندارد Dogecoin نوشته شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 − یک =