بیت کوین در السالوادور

اطلاعات خرید بیت کوین السالوادور را نمی توان عمومی کرد

به عنوان یک بانک توسعه برای السالوادور، BANDESAL یک صندوق امانی 150 میلیون دلاری ایجاد کرد تا قابلیت تبدیل به دلار را برای شهروندان و بازرگانان تضمین کند.

از زمانی که السالوادور بیت کوین را قانونی کرد به عنوان جریان اصلی مناقصه، رئیس جمهور نایب بوکله در موارد متعدد از توییتر برای اعلام خرید بیت کوین این کشور استفاده کرد. با این حال، ALAC السالوادور، یک دفتر غیردولتی ضد فساد، اخیراً اطلاعات بانک توسعه دولتی BANDESAL در مورد خرید و فروش بیت کوین السالوادور را رد کرد.

به عنوان یک بانک توسعه برای السالوادور، BANDESAL یک صندوق امانی 150 میلیون دلاری ایجاد کرد تا قابلیت تبدیل به دلار را برای شهروندان و بازرگانان تضمین کند. درخواست برای افشای خرید بیت کوین السالوادور به دلیل محرمانه بودن رد شد.

BANDESAL در بیانیه امتناع خود گفت که هیچ اطلاعات مربوط به بیت کوین تراست (FIDEBITCOIN) نمی تواند توسط متولی یا هیئت مدیره آن برای حفظ منافع ملی به اشتراک گذاشته شود.

اطلاعات در دسترس عموم نشان می دهد که السالوادور تا به امروز 2301 بیت کوین خریداری کرده است که در سال گذشته ارزش آن از 103.9 میلیون دلار به حدود 45 میلیون دلار کاهش یافته است.

اسپانیا با اضافه کردن فشار انباشته کشور برای کافی کردن خرید بیت کوین در طول یک سال، جایگاه السالوادور را تصاحب کرد و به سومین مرکز بزرگ خودپرداز ارزهای دیجیتال در جهان تبدیل شد.

السالوادور پس از نصب 205 دستگاه خودپرداز برای حمایت از اقتصاد پر رونق بیت کوین این کشور به جایگاه سوم دست یافت که شامل شبکه ای از 212 دستگاه خودپرداز رمزنگاری می شود. با این حال، اسپانیا اخیراً 215 دستگاه خودپرداز فعال را ثبت کرده است که 14.65 درصد از تأسیسات اروپایی را تشکیل می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *