بر اساس تجزیه و تحلیل IntoTheBlock، تعداد «هدلرهای» بیت کوین، با اشاره به آدرس هایی که برای بیش از یک سال نگهداری می شوند، اخیراً نقطه عطف جدیدی ایجاد کرده است.  IntoTheBlock خاطرنشان می کند که اکنون بیش از 27.65 میلیون آدرس وجود دارد که 12.66 میلیون بیت کوین را برای بیش از یک سال نگهداری می کنند.  قیمت بیت کوین نزدیک به 29 هزار دلار همچنان در حال کاهش است و آخرین بار در 29237 دلار مشاهده شد.

 بر اساس ترکیب دارندگان IntoTheBlock بر اساس زمان نگهداری شده، تعداد «هدلرهای بیت کوین» یا کسانی که بیت کوین خود را برای بیش از یک سال نگه داشته اند، نسبتاً بیشتر از هر دسته دیگر از آدرس ها، یعنی 60 درصد است.  سی و سه درصد بیت کوین خود را برای یک سال نگه داشته اند، در حالی که حدود 7 درصد سکه را کمتر از یک ماه نگه داشته اند.  تعداد بیشتری از دارندگان بیت کوین که دارندگان میان مدت و بلندمدت هستند ممکن است نشان دهد که بیت کوین ممکن است تحت فشار این طبقه بوده باشد.

 بیت کوین نزدیک به 29 هزار دلار رکود دارد

 بیت کوین در 24 ساعت گذشته حدود 4 درصد افت کرده است و به پایین ترین حد محدوده 29000 تا 30000 دلاری رسیده است که برای نزدیک به دو هفته از زمان انفجار استیبل کوین UST و توکن LUNA که زیربنای آن بوده است.  در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین ۲۹۲۳۷ دلار ارزش داشت.

 کریپتوهای جایگزین (آلت کوین ها)، به دنبال بیت کوین، نیز در 24 ساعت گذشته کاهش یافتند و بین 3 تا 12 درصد ضرر داشتند.

 Fantom (FTM) تا 20٪ ضرر کرد در حالی که Apecoin در زمان انتشار 10.215٪ کاهش داشت.  از سوی دیگر، TRON 5 درصد رشد کرد که پس از موفقیت اخیر استیبل کوین USDD و TRX رایج شد.

 شرایط نابسامان معاملات در هفته های اخیر ممکن است نشان دهنده احتیاط معامله گران ارزهای دیجیتال باشد.  شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Santiment اشاره کرد که یک جدایی نادر در روز دوشنبه رخ داد که ارزش سهام افزایش یافت اما بیت کوین سقوط کرد.

 به گفته اسکات مینرد، مدیر ارشد سرمایه گذاری گوگنهایم، بیت کوین می تواند بیشتر کاهش یابد و از سطح فعلی خود به 8000 دلار سقوط کند.  این نشان دهنده کاهش بیش از 70 درصدی نسبت به قیمت 30000 دلاری صبح روز سه شنبه است.  احتمال تحقق این پیش‌بینی هنوز قابل مشاهده است زیرا چندین شاخص چشم‌انداز متفاوتی را برای قیمت بیت‌کوین نشان می‌دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *