افزایش حضور سرمایه گذاران نهادی در پلتفرم بایننس

مدیر عامل شرکت Binance : ما در حال مشاهده حضور تعداد بیشتری از سرمایه گذاران سازمانی در سیستم عامل خود هستیم.


مدیر عامل شرکت Binance : ما در حال مشاهده حضور تعداد بیشتری از سرمایه گذاران سازمانی در سیستم عامل خود هستیم.

پذیرش سازمانی بیت کوین ده برابر افزایش یافته است و صرافی ها نقشی اساسی را برای این مؤسسات ایفاء می کنند.
چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس که مطمینا می توان آن را بزرگترین و محبوب ترین پلتفرم معاملات رمزنگاری در جهان دانست، اظهار داشت که شاهد حضور بسیاری از مؤسسات در شرکت خود بوده و میزان خریدهای گسترده تر در حال رایج شدن می باشند.

مشتریان بایننس در حال افزایش است

Binance در سال 2017 به تاسیس شده است، بنابراین این که در کمتر از چهار سال توانسته است کسب و کار خود را اینچنین رشد دهد بسیار چشمگیر است. به طور متوسط ، حجم معاملات روزانه بایننس از 28 میلیارد دلار فراتر می رود و با این افزایش ناگهانی خریدهای سرمایه گذاران نهادی ، احتمالاً این میانگین روزانه مانند گذشته افزایش خواهد یافت.

در یک مصاحبه ، وی اظهار داشت که بسیاری از مشتریان این سیستم عامل دارای مشاغل قانونی و شرکت های بزرگ هستند و مقدار ارز رمزنگاری خریداری شده افزایش یافته است. وی همچنین می گویدافزیش تعداد مشتریانی که دارای شرکت ارائه خدمات هستند بی سابقه ای بوده است. او ادعا میکند:

اندازه کل کاربران، خصوصاً در سال گذشته بسیار سریع در حال رشد است.

او همچنین می گوید که شکوفایی و رونق سرمایه گذاری نهادی سرمایه گذاری در رمزارزها احتمالاً به خاطر مایکل سایلور ، مدیر عامل شرکت نرم افزاری MicroStrategy می باشد. این شرکت سرمایه گذاری در بیت کوین را از آگوست سال گذشته آغاز کرد زمانی که یک واحد از بیت کوین با حدود 12000 دلار معامله می شد. این شرکت از آن زمان تا اکتبر بیش از 400 میلیون دلار ارز رمزنگاری شده خریداری کرده و در نهایت به در برنامه ریزس جهت خریدهای بعدی می باشد و حتی مقداری از بدهی قابل تبدیل خود را فروخته تا پول بیشتری برای خرید کسب کند.

به طور کلی ، این شرکت بیش از 4 میلیارد دلار در دارایی دیجیتال پیشرو(بیت کوین) در جهان سرمایه گذاری کرده است. این امر یک روند عظیم را ایجاد کرده است ، و باعث شده است بسیاری دیگر از موسسات سرمایه گذاری و شرکتهای بزرگ مانند Square ، MassMutual ، Stone Ridge و حتی تسلا – در رمزارزها سرمایه گذاری کرده و صدها میلیون یا حتی میلیاردها دلار ارز رمزنگاری خریداری کنند.

سیلور همچنین اجلاسی را در اوایل فوریه برای موسساتی برگزار کرد که علاقه مند به سرمایه گذاری بر روی BTC هستند. سیلور ادعا کرد تقاضا در میان شرکت ها برای دارایی های دیجیتال بسیار زیاد است و این رویداد برای پاسخگویی به برخی از گریزان ترین سوالات آنها و قرار دادن آنها در مسیر درست طراحی شده است.

در هر صورت ، مدتهاست که سرمایه گذاران نهادی اصلی ترین جریان در حوزه بیت کوین و رمزارزها محسوب می شوند.

مدتها پیش توافق شده بود که اگر موسسات درگیر رمزنگاری نشوند ، فضا هرگز فراتر از قلمرو حدس و گمان نخواهد رفت و اکنون که چنین اتفاقی افتاده است ، رمزارزها به عنوان سرمایه و ابزار پرچین در نظر گرفته می شود – به ویژه اکنون که این دارایی به سطح 50 هزار دلار رسیده است و ارزهای فیات مانند دلار آمریکا تورم سنگینی را تجربه می کنند.

خریداران خزانه داری وارد شده اند

ژائو در ادامه اشاره می کند که خریداران خزانه داری وارد انجمن بایننس می شوند ودر ادامه اظهار داشت:

آنها در دوره های طولانی مدت، هفته ها و ماهها خریدهای خود را انجام و اقدام به فروش نمی کنند.

منبع : livebitcoinnews

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =