افزایش درخواست روس ها برای کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری


 روزنامه Vedomosti به نقل از نمایندگان توسعه‌دهنده کیف پول Tangem، زنجیره خرده‌فروشی M.video-Eldorado، و بازار اوزون گزارش داد، کاربران روسی ارز دیجیتال در ماه‌های مارس تا آوریل 2022 نسبت به دوره‌های قبلی به دنبال خرید هشت برابر بیشتر کیف پول‌های سخت‌افزاری بوده‌اند.

 در جزئیات مقاله، Ledger که کیف‌هایی شبیه یک USB می‌فروشد و Tangem که محصولات آن برای گرفتن فضای کارت بانکی طراحی شده‌اند، محبوب‌ترین برندها در میان مشتریان روسی بوده‌اند.

 M.video-Eldorado فروش کیف پول های رمزنگاری شده را در پاییز 2021 آغاز کرد. در حال حاضر یک ارز تک ارزی و یک ارز چند ارزی Tangem و یک Ledger ارائه می دهد.  در سال 2022، خرده فروش رشد قابل توجهی در تقاضا برای این دستگاه ها مشاهده کرد – فروش آنها در سه ماهه اول سالانه هشت برابر افزایش یافت.

 به گفته تنگم، افزایش قابل توجه تقاضا برای دستگاه های خود از ابتدای سال تا حدودی نیز به این دلیل است که این شرکت محصولات مقرون به صرفه تری را به بازار عرضه کرده است.  این زنجیره تایید کرد، تقاضا در M.video-Eldorado در ماه مارس به اوج خود رسید، زمانی که آنها برای اولین بار عرضه شدند.

 اوزون همچنین اذعان کرد که طیف وسیع‌تر محصولات به افزایش تقاضا کمک کرده است.  Bits.media گزارش داد که در ماه ژانویه، افزایش هفت برابری در اقلام موجود ثبت شد و در ماه ژوئن، سهام شش برابر ژانویه بود.  بازار آنلاین خاطرنشان کرد: محدودیت های ارزی اعمال شده توسط بانک روسیه در پس زمینه تحریم های مالی غرب تأثیر داشته است.

 به نقل از Vedomosti، مدیر عامل Infoline-analytics میخائیل بورمیستروف توضیح داد که افزایش فروش کیف پول را می توان به خروج متخصصان فناوری اطلاعات از فدراسیون روسیه نیز نسبت داد.  او توضیح داد که آنها برای انتقال پس انداز خود به خارج از کشور، ارزهای دیجیتال و کیف پول سخت افزاری خریداری کردند.

 این نشریه همچنین اشاره می‌کند که آشفتگی اخیر در بازار ارزهای دیجیتال، فروپاشی اکوسیستم Terra و مشکلات موجود در وام‌دهنده‌های رمزنگاری مانند سلسیوس، منجر به افزایش تقریباً پنج برابری تقاضای جهانی برای کیف‌پول‌های لجر شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 3 =