بر اساس گزارش های روز پنجشنبه، کاهش اخیر ارزش بیت کوین، تاکتیک های سرمایه گذاری MicroStrategy را تغییر نداده است.

ظاهراً سیلور علیرغم کاهش اخیر بازار، هنوز نسبت به بیت کوین خوشبین است.  از 29 مارس، این شرکت هوش تجاری و خدمات ابری 129218 بیت کوین را در اختیار داشته است، هرچند که با رکود شدید معامله می شود.

 بیت کوین بیش از یک میلیون دلار ارزش دارد

 مایکل سیلر، مدیرعامل MicroStrategy، در مصاحبه‌ای با Yahoo Finance Live در روز پنجشنبه اظهار داشت که انتظار دارد ارزش بیت‌کوین در آینده از یک میلیون دلار فراتر رود و معتقد است که «ارز آینده» است.

سایلور اظهار داشت: “هیچ هدف قیمت گذاری وجود ندارد.  من پیش بینی می کنم که ما برای همیشه بیت کوین را در اوج محلی خریداری کنیم.  و من پیش بینی می کنم که بیت کوین به میلیون ها نفر برسد.  پس ما واقعا صبوریم  ما معتقدیم که این آینده پول است.»

این میلیاردر اظهار داشت که این واقعیت که اکثر ارزهای رمزنگاری شده اوراق بهادار ثبت نشده هستند، مانعی ایجاد می کند که می تواند سرمایه گذاران بالقوه را منصرف کند و مانع کل طبقه دارایی شود.

 میکرواستراتژی معتقد است که بیت کوین یک رمزارز برتر است

 سیلور اظهار داشت: «وقتی مردم بفهمند که چرا بیت‌کوین بر هر چیز دیگری برتری دارد، مؤسسات مقدار زیادی پول سرمایه‌گذاری می‌کنند و ما مجبور نخواهیم بود با این توضیح طولانی در مورد تفاوت ما با 19000 ارز دیجیتال دیگر مبارزه کنیم.»

 به گفته سایلر، بیت کوین در کنار سایر دارایی های ریسک مانند سهام کاهش یافته است، زیرا فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره فشار آورده و سرمایه گذاران دارایی های پرخطر یا دارایی هایی را با قیمت های بالا فروخته اند.

به گفته مدیرعامل، این با سقوط استیبل کوین TerraUSD و توکن خواهرش LUNA متفاوت است که به اعتقاد او تلاش‌های نظارتی برای استیبل کوین‌ها و توکن‌های امنیتی را تسریع خواهد کرد.

 Saylor مدتی است که نسبت به بیت کوین مثبت بوده است.  در ماه فوریه، او اظهار داشت که شواهدی مبنی بر افزایش قابل توجه پذیرش سازمانی وجود دارد.  در نوامبر 2017، او پیش بینی کرد که بیت کوین به یک طبقه دارایی 100 تریلیون دلاری تبدیل خواهد شد.

 او گفت: «به مرور زمان، همانطور که مردم تحصیلات و آسایش بیشتری پیدا می‌کنند، من معتقدم که از این رکود بهبود خواهیم یافت.

 در همین حال، اندرو کانگ، مدیر مالی جدید MicroStrategy، به بلومبرگ گفت که این شرکت برنامه‌ای برای انحلال ذخایر بیت‌کوین خود با وجود جنون فروش فعلی ناشی از قیمت‌های غیرقابل پیش‌بینی بیت‌کوین ندارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *