|


شرکت سرمایه گذاریGrayscale  ، مدیر دارایی ارزهای دیجیتال، تخصیص Cardano ($ADA) خود را در صندوق خود افزایش داده است تا سرمایه‌گذاران در معرض شبکه‌های بلاک چین قرارداد هوشمند قرار بگیرند و اتریوم ($ETH) را حذف کند.

 همانطور که برای اولین بار توسط دن گامباردلو، بنیانگذار CryptoCapitalVenture مشاهده شد، Grayscale تخصیص خود را به ADA Cardano در پلتفرم قرارداد هوشمند Grayscale ex Ethereum  به 32.33 درصد به ازای هر سهم افزایش داده است و هر سهم GSCPxE اکنون دارای 4.34 ADA در آن است.

 افزایش تخصیص به ADA منجر به کاهش قرار گرفتن صندوق در معرض سایر دارایی ها شد که شاهد کاهش تخصیص آنها بود.  در حال حاضر، دومین دارایی بزرگ این صندوق، Solana ($SOL) است، با تخصیص 21.3 درصد، از 23.3 درصد در زمان راه اندازی.

 پس از Solana، Polkadot ($DOT)، با تخصیص 15.09% کاهش نسبت به 15.4% در زمان راه اندازی، و پس از آن بهمن ($AVAX) با تخصیص 10.4% قرار دارد که از 18.4% زمانی که این صندوق برای اولین بار در ماه مارس راه اندازی شد، کاهش یافته است.

 به گفته مدیر عامل Grayscale، Michael Sonneshein، صندوق GSCPxE به سرمایه‌گذاران این امکان را می‌دهد تا روی پلتفرم‌های در حال توسعه مختلف به جای شرط‌بندی روی پلتفرم‌هایی که به عنوان محل اصلی DeFi و برنامه‌های غیرمتمرکز ظاهر می‌شود، شرط‌بندی کنند.  سایر دارایی‌های این صندوق عبارتند از Polygon ($MATIC)، Stellar ($XLM)، Cosmos ($ATOM) و Algorand ($ALGO).

 دارایی های صندوق بر اساس ارزش بازار وزن شده است.  سال گذشته، Grayscale صندوق سرمایه بزرگ دیجیتال خود (GDLC) را مجدداً متعادل کرد تا یک مؤلفه جدید ADA به آن اضافه کند و به سرمایه‌گذاران اجازه دهد پس از افزایش بیش از 1000 درصدی ارز دیجیتال در 12 ماه، در معرض دید قرار بگیرند.

 همانطور که CryptoGlobe گزارش داد، سرمایه‌گذاران بزرگی که دارایی‌هایی به ارزش حدود 200 میلیارد دلار را مدیریت می‌کنند، از دومین ارز دیجیتال بزرگ اتریوم ($ETH) دور می‌شوند و در عوض روی سه آلت‌کوین دیگر شرط‌بندی می‌کنند: Cardano ($ADA)، Polkadot ($DOT) و $.  XRP.

 جامعه کریپتو اخیراً پیش‌بینی کرده است که قیمت توکن دلاری ADA بومی Cardano تا پایان ژوئن، پس از اجرای هارد فورک Vasil، که قرار است پیشرفت‌های قابل‌توجهی را در شبکه ایجاد کند، از مرز 1 دلار فراتر خواهد رفت.

 هارد فورک Vasil یک ارتقاء بزرگ است که شامل چهار پیشنهاد بهبود کاردانو (CIP) می شود.  هارد فورک قبلاً شاهد عملکرد بهتر ADA از بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال بوده است، حتی در بحبوحه رکود گسترده تر بازار ارزهای دیجیتال که با فروپاشی اکوسیستم Terra تشدید شده است.  این عملکرد باعث شد که ADA با بیش از XRP دلار، ششمین دارایی بزرگ رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار در این هفته شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *