افزایش قابل‌توجه سرمایه نهادی ورودی به شبکه کاردانو


Cardano شاهد ورود سرمایه از سوی سرمایه گذاران نهادی است زیرا تقاضا برای این شبکه به دنبال عرضه ها و راه حل های آتی در حال افزایش است و اکوسیستم را در یک دسته با غول هایی مانند اتریوم به ازای هر CoinShares قرار می دهد.

 جالب‌ترین بخش گزارش نه افزایش ورودی‌ها، بلکه نرخ تخصیص مجدد وجوه نهادی است.  اتریوم و سولانا به طور فعال در حال تخلیه هستند زیرا ADA اعتماد بیشتری در بین موسسات به دست می آورد.

با سرعت فعلی، در چند ماه آینده، حجم ADA که توسط موسسات نگهداری می‌شود از دارایی‌های اتریوم بیشتر خواهد شد.  محتمل ترین دلیل خروج سرمایه از اتریوم، مشکلات اخیر زنجیره بیکن است که پس از Merge در شبکه اصلی امکان پذیر است.

 نگرانی های امنیتی می تواند به یک موضوع بزرگ برای سرمایه گذاران تبدیل شود، به ویژه موسساتی که تمایل دارند سرمایه گذاری های پایدار را به سرمایه گذاری های سفته بازانه انتخاب کنند.  سازمان‌دهی مجدد بلوک ممکن است باعث تکرار تمام تراکنش‌ها و عملیات در شبکه اصلی شده باشد که در زمان حضور آن اتفاق افتاده است.

 کاردانو در حالی که برای انتشارات تابستان آماده می شود در حال رشد است

 پیش از این، سایت خبری U.Today هم رشد گسترده شبکه را پوشش می داد، زیرا Cardano افزایش 368٪ YTD در تراکنش های روزانه زنجیره ای را ثبت کرد.  چنین افزایش شدیدی با انتشار اولین برنامه های کاربردی و راه حل های غیرمتمرکز ساخته شده بر روی اکوسیستم گره خورده است.

بزرگترین و مورد انتظارترین به روز رسانی برای Cardano Vasil Hard Fork است که چندین CIP را زنده می کند.  ارتقای شبکه مورد انتظار هزینه تراکنش و زمان پردازش را کاهش می دهد و کاردانو را به یکی از ارزان ترین و سریع ترین شبکه ها در صنعت تبدیل می کند.

 در زمان انتشار، Cardano با 0.5 دلار معامله می شود و حدود 1.6٪ از ارزش خود را در 24 ساعت گذشته از دست می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 5 =