شبکه Cardano اکنون شاهد استخراج بیش از پنج میلیون NFT بوده است.  بر اساس داده‌های pool.pm، تعداد دارایی‌های بومی صادر شده در بلاک چین کاردانو در حال حاضر 5019030 دارایی با 54831 خط‌مشی استخراج متمایز است.

 بلاک چین کاردانو می تواند به صورت بومی توکن های سفارشی (یا «دارایی ها») را تولید، تعامل و حذف کند.  “Native” نشان می دهد که کاربران می توانند بدون نیاز به استفاده از قراردادهای هوشمند، مستقیماً با این دارایی های سفارشی تعامل داشته باشند.

 در سال 2020، چارلز هاسکینسون، خالق کاردانو، پیش‌بینی کرد که اکوسیستم کاردانو شاهد رشد خواهد بود زیرا “صدها دارایی، هزاران dApp، هزاران پروژه جالب، و تعداد زیادی ابزار منحصر به فرد و کاربردی” وجود خواهد داشت.

 همانطور که قبلا گزارش شده بود، هاسکینسون زمانی که در پاسخ به منتقدی که معتقد بود پیش‌بینی محقق نشده است، اشاره کرد که میلیون‌ها دارایی در کاردانو وجود دارد، مجدداً پیش‌بینی سال 2020 را بررسی کرد.

 بر اساس داده های اخیر مساری، کاردانو بالاترین حجم تراکنش های تعدیل شده 24 ساعته را ثبت کرده است.  حجم تراکنش تنظیم شده راه خوبی برای جداسازی تنها مهمترین تراکنش ها است.

 کاردانو با حجم معاملات 24 ساعته 9.15 میلیارد دلار، از ارزهای دیجیتال پیشرو مانند بیت کوین و لایت کوین بهتر بود.  چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، اخیراً این خط را در پاسخ به منتقدی که کاردانو را با عنوان “Ghostchain” معرفی کرده بود، به اشتراک گذاشته است.

قیمت ADA در 27 می قبل از بازگشت به پایین 0.44 دلار آزمایش شد.  در زمان انتشار، ADA نزدیک به 12 درصد افزایش یافت و به 0.516 دلار رسید، بنابراین برای سومین روز متوالی از اقدام مثبت قیمت شروع شد.  افزایش قیمت اخیر نشان دهنده افزایش بیش از 33 درصدی نسبت به پایین ترین قیمت آن در این ماه با حدود 0.39 دلار است.

 در آخر هفته، IOHK آخرین آمار مربوط به شبکه را به اشتراک گذاشت.  در حال حاضر، 986 پروژه در کاردانو در حال ساخت هستند، از 943 پروژه قبلی.  در مجموع 88 پروژه اخیراً در Cardano راه اندازی شده است، در حالی که تعداد پروژه های NFT به 5727 افزایش یافته است.  برای هفته، Github در مجموع 3028 اتصال داشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *