افزایش 300 درصدی حجم معاملات NFT میمون جهش یافته

افزایش 300 درصدی حجم معاملات NFT میمون جهش یافته

حجم معاملات مجموعه‌های NFT Yuga Labs Mutant Ape Yacht Club (MAYC) و Bored Ape Yacht Club (BAYC) طی 24 ساعت گذشته افزایش یافته است، زیرا هر دو به طور ناگهانی شاهد افزایش فعالیت‌ های بازار بودند.

بر اساس داده‌ ها، MAYC NFTs با افزایش حجم بیش از 300 درصدی در صرافی ‌های مختلف، حجم تراکنش 1.02 میلیون دلاری را ثبت کرد.

روند مشابهی برای BAYC مشاهده شد که شاهد جهش روزانه 86 درصدی در حجم معاملات به 1.8 میلیون دلار بود.

افزایش تعداد معاملات MAYC و BAYC مدت کوتاهی پس از آن اتفاق افتاد که مشخص شد Yuga Labs، خالق دو مجموعه NFT، با تحقیقات کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در مورد اینکه آیا پیشنهادات این شرکت قوانین فدرال را نقض می کند یا خیر، مواجه است.

آزمایشگاه ‌های Yuga به تخلف متهم نشده‌اند و تحقیقات ممکن است منجر به یک نبرد قانونی نشود. این در یک روند بررسی گسترده تر توسط تنظیم کننده در مورد فعالیت های مرتبط با رمزنگاری قرار دارد

به گفته توماس بییلک ، تحلیلگر در تحقیقات بلوک ، آخرین افزایش حجم این مجموعه ها ممکن است نشان دهنده “فروش از ترس” باشد.

سوابق معاملاتی OpenSea برای MAYC نشان می دهد که از کل 37 فروش MAYC که در روز گذشته انجام شده است ، 24 NFT معاملات بودند که صاحبان آنها پیشنهادات زیر قیمت های نقل شده خود را پذیرفتند. این نشان دهنده روند فروش بالقوه برای این مجموعه است.

در همین حال، داده های قیمت کف NFT نشان داد ریزش کمی در قیمت کف BAYC و MAYC وجود داشت. روز چهارشنبه ، این دو مجموعه به ترتیب 2.6 ٪ و 4.9 ٪ معامله شدند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *