افزایش 400٪ برنامه ها در شبکه Polygon

افزایش 400٪ برنامه ها در شبکه Polygon

افزایش 400٪ برنامه ها در شبکه Polygon

در حالی که بازار کریپتو در زمستان خود باقی مانده است، برخی دیگر از بخش‌های این صنعت روند صعودی ثابتی را تجربه می‌کنند، یکی از نمونه‌های برجسته این بخش‌ها، تیم‌های عملیاتی در شبکه Polygon است.

تا مارس امسال، مجموع تیم های فعال ماهانه آن حدود 8000 نفر بود. با این حال، داده های اخیر نشان می دهد که تیم های فعال ماهانه فعلی شبکه تا ماه گذشته حدود 11800 تیم است.

در همین حال، DApps (برنامه‌های غیرمتمرکز) در Polygon، پلتفرم مقیاس‌پذیری اتریوم نیز به اوج جدیدی رسیده است. بر اساس داده‌های اخیر، تعداد کل برنامه‌های غیرمتمرکز در بلاک چین در حال حاضر 37000 است. این رقم از ابتدای امسال 400 درصد افزایش را پیش بینی می کند.

تیم بلاک چین این را از طریق یک پست وبلاگ در روز چهارشنبه فاش کرد. منابع بیان کردند که این اطلاعات از Alchemy، یک شرکت توسعه دهنده وب 3 نشات گرفته است. داده ها تعداد کل برنامه هایی را که بلاک چین در شبکه اصلی و شبکه آزمایشی راه اندازی کرده است را ارائه می دهد.

بر اساس اطلاعات، تعداد تیم‌های فعال در بلاک چین به ۱۱۸۰۰ تیم رسیده است. این رقم در چهار هفته گذشته که مربوط به پایان تیرماه است، 47.5 درصد افزایش را نشان می دهد.

گزارش‌های تیم پروژه به یک وقفه در رابطه با برنامه‌های غیرمتمرکز اشاره می‌کنند. تیم های یکپارچه در بلاک چین چند ضلعی تنها 74 درصد بودند. از سوی دیگر، موارد مستقر در بلاک چین و اتریوم 26 درصد بودند.

علاوه بر این، بلاک چین اثبات سهام به دلیل میزبانی برنامه های غیرمتمرکز از چندین پروژه قابل توجه مشهور است.

این پروژه ها شامل Decentraland، The Sandbox of the Metaverse Platform و NFT Marketplace OpenSea است. سایر موارد عبارتند از Animoca Brands، یک شرکت سرمایه گذاری/بازی سرمایه گذاری NFT، و Aave، یک پلت فرم وام دهی DeFi.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =