افزایش 66% شرکت های بازی و NFT ها

افزایش 66 درصدی سرمایه گذاری NFT

افزایش 66% شرکت های بازی و NFT ها

NFT و شرکت های بازی در ماه اوت شاهد افزایش 66 درصدی سرمایه گذاری خطر پذیر بودند.

بودجه برای NFT و معاملات سرمایه گذاری مرتبط با بازی در ماه آگوست نسبت به ماه قبل 66 درصد افزایش یافت.

در ماه آگوست، مجموع بودجه 842 میلیون دلاری در مقایسه با 507 میلیون دلاری جولای بود. در حالی که کلی سرمایه گذاری خطر پذیر برای چهارمین ماه متوالی کاهش یافت، افزایش بودجه NFT و بازی نشان می‌دهد که ممکن است یکی از اولین بخش ‌هایی باشد که در بازار کریپتو بهبود یافته است.

تحلیلگر جان دانتونی، گفت که افزایش علاقه به معاملات NFT و بازی معنی دارد و از روند های قبلی مانند DeFi پیروی می کند. «بسیاری از سرمایه گذاران در حال پیگیری آخرین روند بودند و یا هیچ مواجهه ای نداشتند یا می خواستند آن را از روی فعالیت های زنجیره ای و از منظر نظارتی افزایش دهند.»

او گفت که ریسک نظارتی کمتری برای یک بازار NFT در مقایسه با یک موسسه مالی غیرمتمرکز وجود دارد. به گفته دانتونی، در مورد بازی، پیشرفت ‌ها در فناوری، زیرساخت‌ ها و توان عملیاتی L1s و L2s شانس موفقیت پروژه ‌های بازی مبتنی بر بلاک چین را افزایش می ‌دهد.

معاملات سرمایه‌گذاری قابل ‌توجهی به ارزش 50 میلیون دلار یا بیش از 50 میلیون دلار در ماه آگوست شامل شرکت بازی‌ های موبایل Limit Break بود که 200 میلیون دلار جمع‌آوری کرد. و a16z از NFT Proof Collective با 50 میلیون دلار و شرکت سازنده آواتار متاورس Ready Player Me با 56 میلیون دلار حمایت مالی کرد.

تعداد معاملات NFT و بازی در ماه گذشته به 53 معامله رسید و 38 درصد از معاملات سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال و همچنین اکثر معاملات سرمایه گذاری مخاطره آمیز رمزارز قبل از سری A را در سال گذشته تشکیل می داد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 5 =