السالوادور دفتر ملی بیت کوین میزند

السالوادور دفتر ملی بیت کوین راه اندازی می کند

دولت السالوادور با ایجاد یک دفتر ملی بیت کوین (ONBTC) که بر تمام پروژه های محلی مرتبط با دارایی نظارت خواهد کرد، ابتکارات رمزنگاری خود را دو برابر کرد.

آژانس جدید همچنین قادر به همکاری با سایر کشورها در موضوعات مرتبط با BTC خواهد بود.

با وجود طولانی شدن بازار نزولی، به نظر می رسد مقامات السالوادور مصمم به پیشبرد استراتژی بیت کوین خود هستند. طبق یک پست اخیر لینکدین، دولت یک دفتر ملی بیت کوین ایجاد کرد که به عنوان یک «واحد اداری تخصصی، با استقلال عملکردی و فنی در ریاست جمهوری» عمل خواهد کرد.

این آژانس تمام آزادی‌ های لازم برای مدیریت و مشاوره پروژه‌های بیت‌کوین داخلی را خواهد داشت و با سازمان‌های دیگر کشورها در مورد ابتکارات مرتبط با ارز دیجیتال پیشرو می‌پیوندد:

«هدف ONBTC طراحی، تشخیص، برنامه ریزی، برنامه ریزی، هماهنگی، پیگیری، اندازه گیری، تجزیه و تحلیل و ارزیابی طرح ها، برنامه ها و پروژه های مرتبط با بیت کوین برای توسعه اقتصادی کشور خواهد بود.»

این نهاد همه افرادی را که مایل به ملاقات با رئیس جمهور دوستدار بیت کوین، نایب بوکله هستند، تجزیه و تحلیل خواهد کرد تا در مورد مسیر بلاک چین کشور صحبت کنند.

همچنین از نزدیک با وزارتخانه های مختلف همکاری خواهد کرد تا مقررات کافی در مورد بخش کریپتو محلی را تدوین کند و برنامه های آموزشی را برای مردم سالوادور معرفی کند.

«همه مؤسسات عمومی باید با ONBTC برای تحقق وظایف و اهداف آن همکاری کنند. به عنوان مثال، وزارت امور خارجه در موارد همکاری بین المللی همکاری خواهد کرد، در حالی که خودگردان و شهرداری ها ممکن است تا جایی که مقررات آنها اجازه دهد، این کار را انجام دهند.»

پرزیدنت بوکله مدیر آژانس را استخدام خواهد کرد، در حالی که این اداره کل پرسنل لازم را بر اساس درک خود منصوب خواهد کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *