السالوادور ۸۰ بیت کوین دیگر خریداری کرد

خرید بیت کوین

السالوادور با وجود فروش سنگین در بازار ارزهای دیجیتال، تعهد خود به بیت کوین را دو برابر کرده است.  به گفته نایب بوکله، رئیس جمهور سالوادور، این کشور 80 بیت کوین دیگر خریداری کرده است.

 السالوادور در افت بیت کوین دوباره دست به کار شد

 نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور، پنجشنبه اعلام کرد که کشورش 80 بیت کوین دیگر خریداری کرده است.  در زمان نوشتن این مقاله، بیت کوین با قیمت 20323 دلار معامله می شود.  مدت کوتاهی قبل از اینکه Bukele خرید را اعلام کرد، قیمت به پایین ترین سطح خود یعنی 18784 دلار رسید.  رئیس جمهور سالوادور گفت که السالوادور بیت کوین را به قیمت 19000 دلار خریداری کرده است.

 با ادامه کاهش قیمت بیت کوین، دولت سالوادور به دلیل سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال مورد انتقاد شدید قرار گرفت.  این کشور در سپتامبر سال گذشته، بیت کوین را در کنار دلار آمریکا به عنوان ارز قانونی پرداخت کرد.  از آن زمان تاکنون، ۲۳۸۱ بیت کوین خریداری کرده است.

 اوایل این ماه، Bukele توصیه هایی به سرمایه گذاران بیت کوین کرد.  از نگاه کردن به نمودار دست بردارید و از زندگی لذت ببرید.  اگر در بیت کوین سرمایه گذاری کرده اید، سرمایه گذاری شما امن است و ارزش آن پس از بازار نزولی به شدت افزایش خواهد یافت.  رئیس جمهور این کشور آمریکای مرکزی در توییتی نوشت: صبر کلید است.

 علاوه بر این، الخاندرو زلایا، وزیر دارایی اخیراً اعلام کرد که “ریسک مالی” السالوادور ناشی از سرمایه گذاری بیت کوین “بسیار کم است.”

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − پنج =