امکان پذیرش دوج کوین برای ۴۵۵ میلیون وب‌سایت وردپرس فراهم شد دارا صدهزاری

به گفته متخصص UX/UI و طراح گرافیک در بنیاد دوج کوین، میلیون ها وب سایت وردپرس اکنون می توانند دوج کوین را با استفاده از افزونه EASY DOGECOIN GATEAWAY ساخته شده توسط توسعه دهنده دوج کوین بپذیرند.

 این افزونه به وب‌سایت‌های وردپرس اجازه می‌دهد تا پرداخت‌های Dogecoin را به سادگی با استفاده از آدرس‌های Dogecoin بدون نیاز به پردازشگرهای پرداخت شخص ثالث، بانک‌ها یا هزینه‌های اضافی بپذیرند.  این افزونه همچنین از Google API برای تولید کدهای QR و CoinGecko API برای تبدیل فیات به قیمت فعلی Dogecoin استفاده می‌کند.

 این ممکن است برای پذیرش Dogecoin مثبت تلقی شود زیرا وردپرس تا سال 2021 توسط بیش از 455 میلیون وب سایت استفاده می شود و این رقم فقط در حال رشد است.

 موارد پذیرش و استفاده از Dogecoin

 در ماه های اخیر، چندین بحث در مورد موارد استفاده از Dogecoin مطرح شده است.  به گفته بنیاد دوج کوین، تنها هدف آن این است که دوج کوین را به ارز جهانی برای پرداخت کالاها و خدمات تبدیل کند.

 همانطور که قبلا گزارش شده بود، DOGE برای خرید یک سهام کنترلی در تیم بسکتبال لیگ BIG3 Aliens استفاده شد.  بیل لی، بنیان‌گذار کیف پول Dogecoin MyDoge، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را برای بیگانگان به طور انحصاری در DOGE خریداری کرد و بدین ترتیب در ازای آن یک سهام کنترلی در تیم BIG3 ارائه داد.  به عنوان بخشی از این معامله، نام تجاری MyDoge/Dogecoin در لباس‌های تیم Aliens و همچنین در رویدادها و برنامه‌های Big3 ظاهر می‌شود.

 ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، اخیراً اعلام کرد که اگر کسب‌وکارهای بیشتری آن را بپذیرند، Dogecoin کاربرد بیشتری خواهد داشت.  این میلیاردر همچنین انعام دادن را به عنوان یک مورد استفاده تعریف کرد و گفت که دادن انعام به سازندگان با Dogecoin “خوب” خواهد بود.  علیرغم موارد استفاده احتمالی در بخش Web3، ماسک ادعا می کند که پل بین اتریوم و بیت کوین ضروری نیست.

 با این حال، شیبتوشی ناکاموتو، خالق Dogecoin، معتقد است که ساده‌ترین و بهترین حالت استفاده از Dogecoin استفاده از Dogecoin برای انعام است.

 Dogecoin در حال حاضر با 0.127 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته اندکی افزایش یافته است.  Dogecoin در کنار بقیه بازار در فروش گسترده در 5 می سقوط کرد. Dogecoin اکنون بر اساس داده‌های CoinMarketCap در رتبه دوازدهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار قرار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *