انتقال 200 بیتکوین

در حالی که قیمت بیت کوین بالاتر از محدوده 21 هزار دلار در هر واحد است، چهار پاداش بلاک بیت کوین استخراج شده در سال 2010 برای اولین بار در بیش از 11 سال هزینه شد.  چهار پاداش بلوک بین سپتامبر و اکتبر 2010 استخراج شد و 200 بیت کوین به ارزش 4.27 میلیون دلار به یک کیف پول ناشناخته منتقل شد.

 4 پاداش بلاک متوالی که در 24 ژوئن خرج شد، داده ها نشان می دهد که هزینه ها توسط یک نهاد واحد اجرا شده است

 تعداد زیادی از به اصطلاح «بیت‌کوین‌های خواب» از خواب غفلت بیدار شده‌اند، زیرا چهار جایزه بلاک در ارتفاع بلوک ۷۴۲۱۸۳ خرج شده است.  سکه های قدیمی خرج شده در روز جمعه، پاداش های بلوکی استخراج شده در 15، 16، 26 و 29 اکتبر 2010 بودند. در این بازه زمانی، استخراج کنندگان بیت کوین به ازای هر بلوک یافت شده 50 بیت کوین دریافت کردند، در مقایسه با 6.25 بیت کوین پاداش به ازای هر بلوک که استخراج کنندگان امروز دریافت می کنند.

 کاوشگران بلاک چین نشان می‌دهند که 200 بیت کوین اصلی به یک آدرس (bc1q92) ارسال شده‌اند و سکه‌ها در زمان نگارش بیکار باقی می‌مانند.  تعداد متوالی پاداش‌های بلوک در سال 2010 که در همان بلوک صرف شده است، نشان می‌دهد که یک نهاد واحد احتمالاً مالک پاداش‌های بلوک بوده است.  بیت‌کوین‌های استخراج‌شده در سال 2010 در یک بازه زمانی دو ماهه (سپتامبر و اکتبر) نیز نشان می‌دهند که این هزینه‌ها توسط یک نهاد واحد انجام شده است.

به نظر می رسد که آدرس ها جارو شده اند و تراکنش ها به دلایل مختلف از رتبه حریم خصوصی بسیار پایینی برخوردار هستند.  سنج حریم خصوصی Blockchair.com نشان می‌دهد که ادغام نهایی در bc1q92 دارای امتیاز حریم خصوصی 0 از 100 است. تراکنش‌ها حاوی آسیب‌پذیری‌هایی مانند آدرس‌های منطبق، هزینه مشترک، و آدرس یکسان در ورودی‌های متعدد استفاده می‌شود.

 از زمانی که نهنگ مگا در سال 2010 ماه ها پیش در ماه مارس ظاهر شد، رشته های زیادی از هزینه های پاداش بلوکی در سال 2010 وجود نداشته است.  نهنگ مگا 2010 معمولاً رشته‌های 20 جایزه بلوک را از آن سال به یکباره خرج می‌کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *