معامله‌گران ارزهای رمزنگاری شده بیشترین جریان ورودی را به صرافی‌های ارزهای دیجیتال در سال 2022 ارائه کردند، زیرا بازار ارزهای دیجیتال به‌ازای هر گلس‌نود به سطح جولای 2021 کاهش یافت.

 همانطور که داده‌های ارائه‌دهنده زنجیره‌ای نشان می‌دهد، معامله‌گران 5.6 میلیارد دلار بیت‌کوین را در صرافی‌های متمرکز ارزهای دیجیتال از فهرست ردیابی‌شده Glassnode جابه‌جا کردند.  کل جریان ورودی به بازار به طور قابل توجهی بیشتر خواهد بود.

 علاوه بر بیت کوین، معامله گران به طور فعال دارایی های اتریوم خود را حذف کردند زیرا آنها 1.3 میلیارد دلار را در پلتفرم های معاملاتی به منظور فروش جابه جا کردند.  تفاوت در جریان خروجی و ورودی برای اتریوم در مقایسه با جریان خالص بیت کوین بسیار مهم است.

 جریان خالص تتر استیبل کوین منفی است زیرا تقاضا برای آن در طول تسلیم معامله گران در بازار ارزهای دیجیتال افزایش یافت.  علاوه بر شرایط بازار که تتر را توانمند می کند، عدم پیوند استیبل کوین UST می تواند منجر به انتقال حجم معاملات به راه حل های پایدار جایگزین مانند تتر شود.

 ورودی های بزرگ چه تاثیری بر بازار دارد؟

 افزایش سرعت ورودی‌ها نشان می‌دهد که معامله‌گران و سرمایه‌گذاران تمایلی به نگهداری دارایی‌های دیجیتال ندارند زیرا می‌خواهند سود یا زیان دریافت کنند و فضا را ترک کنند.  اما فروش فعال باعث ایجاد مازاد عرضه در بازار می شود که منجر به تخفیف و تغییر روند بالقوه می شود.

بیت کوین قبلاً شاهد یک جهش عظیم مستقیم از 29000 دلار به 32000 دلار در عرض چند ساعت بود که نشان دهنده وفور مقاومت بالای 30000 دلار تا 40000 دلار بود زیرا اصلاح در بازار طی چند روز اتفاق افتاد که یک علامت گمانه‌زنی است.  .

 تعداد معاملات لانگ در صرافی های متمرکز نیز پویایی مثبت به سمت بهبود تدریجی بازار را نشان می دهد که در روزهای اخیر افت 23 درصدی را تجربه کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *