انتقال 500 بیت کوین توسط نهنگ

انتقال 500 بیت کوین توسط نهنگ بعد از 5 سال استراحت

همانطور که یکی از تحلیلگران در یک پست اشاره کرد، این حرکت 500 بیت کوین پس از تغییر 5 هزار بیت کوین در سکه های 7 سال گذشته، چندی پیش صورت گرفت.

شاخص مربوطه در اینجا «باندهای سنی خروجی صرف شده» (SOAB) است که به ما می گوید در حال حاضر باندهای مختلف سنی بیت کوین چند سکه در زنجیره انتقال می دهند.

مقدار قابل توجهی از BTC توسط تعداد نسبتا کمی از سرمایه گذاران نگهداری می شود. 40 درصد بیت کوین در کمتر از 2000 کیف پول جداگانه ذخیره می شود. این سرمایه گذاران که نماینده ثروتمندترین نهادهای بیت کوین هستند، به نام نهنگ ها شناخته می شوند.

نهنگ ها بزرگترین ماهی در اقیانوس کریپتو هستند. به عبارت دیگر، نهنگ‌ها افرادی (یا سازمان‌ها) هستند که دارای مقادیر قابل توجهی رمزنگاری هستند یا سرمایه لازم برای خریدهای نجومی را دارند. این به آنها توانایی کنترل بازار را با راه اندازی دیوارهای خرید و فروش می دهد. اقدامات خرید و فروش مقادیری که بازار قادر به پردازش آنها نیست، اگر به درستی اجرا شود، پتانسیل سودآوری دارد.

در طول تاریخ کریپتو، نهنگ ها تاثیر فوق العاده ای بر بازار داشته اند. در حالی که برخی از نهنگ ها و اقدامات آنها شناسایی شده است، اکثر نهنگ ها ترجیح می دهند پنهان بمانند و ‘از اعماق’ کار کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *