انتقال 5000 بیت کوین از کیف پول عصر ساتوشی

انتقال 5000 بیت کوین

انتقال 5000 بیت کوین از کیف پول عصر ساتوشی

کالین وو، روزنامه نگار و بلاگ نویس چینی رمز ارز که همه چیز درباره ارز های دیجیتال، بلاک چین و مقررات را پوشش میدهد، چندی پیش در توییتر خود به اشتراک گذاشت که کیف پولی که تقریبا 9 سال غیر فعال بوده، تمام محتوای خود را که کمی بیش از 5000 بیت کوین بوده به کیف پول جدیدی منتقل کرده.

با نرخ فعلی بیت کوین ، این مقدار کریپتو معادل با 101،269،500 دلار است. وو این داده ها را از وب سایت Bitinforcharts به دست آورد و پیوندی را در توییت خود به اشتراک گذاشت. (لینک تراکنش)

در چند سال گذشته، کیف پول‌ های خفته پس از 7 تا 10 سال بدون تراکنش، از خواب بیدار شده‌ اند. برخی از این کیف پول ها زمانی راه اندازی شدند که خالق مرموز بیت کوین، ساتوشی ناکاموتو، پس از راه اندازی بیت کوین هنوز در محیط بازار بیت کوین بود.

در گذشته، معامله‌ گران می ‌ترسیدند که چنین حرکاتی در مقادیر زیاد BTC باعث کاهش قیمت سکه شود. با این حال، ثابت شد که این نقل و انتقالات برای بازار کریپتو بی تاثیر هستند و قیمت آن تحت تاثیر قرار نگرفت.

همچنین اوایل این ماه، در 2 آگوست، در مجموع 1110 بیت کوین از یک کیف پول ناشناس که به مدت هشت سال خاموش مانده بود، منتقل شد.

وو همچنین توییت کرد که سه آدرس BTC دیگر با همان مبدا وجود دارد. دو تا از آنها هر کدام 5000 بیت کوین دارند و سومی حاوی 6071 بیت کوین است. رمزارز از این آدرس ها هنوز منتقل نشده است.

زمانی بود که بیت کوین با ارزش بسیار پایینی خرید و فروش میشد، این ارز دیجیتال با تمام بی اعتمادی ها در بازار ارز های دیجیتال هنوز با فاصله زیادی در رتبه اول قرار دارد. امروزه کمتر کسی وجود دارد که راجب بیت کوین نشنیده باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 7 =