اولین مصاحبه سم بنکمن فرید از زمان سقوط FTX

اولین مصاحبه سم بنکمن فرید از زمان سقوط FTX

اولین مصاحبه سم بنکمن فرید از زمان سقوط FTX

سم بنکمن فرید اولین مصاحبه صوتی از زمان سقوط FTX را انجام می دهد.

.پس از فروپاشی صرافی کریپتو FTX، مدیر عامل سابق سام بنکمن فرید (SBF) برای اولین بار مصاحبه شده است، جایی که او هر گونه تخلفی را انکار می کند

طبق گفته SBF، او در مصاحبه ای با یوتیوبر تیفانی فونگ که در 29 نوامبر منتشر شد، گفت، برخلاف ادعاهای عمومی، او به FTX دسترسی پشتی نداشته است، جایی که حساب های کاربری را دستکاری می کند.

در همان زمان، SBF اذعان کرد که در رسیدگی به ترازنامه آلامدا اشتباه کرده است و خاطرنشان کرد که این وضعیت یک چیز حسابداری با برچسب ضعیف است.

جالب اینجاست که SBF مدعی شد که سقوط FTX ناشی از بحران نقدینگی گزارش شده نیست، بلکه به دلیل آنچه او به عنوان همبستگی گسترده چیزها در طول حرکت بازار آزاد نامیده است، ایجاد شده است.

بنکمن فرید اظهار داشت که وکلایش مخالف این هستند که او مسئولیت کامل سقوط را بپذیرد. او در طول مصاحبه مدعی شد که وکلا با رویکرد ایجاد پست های عمومی مخالف هستند. شایان ذکر است که SBF پس از فروپاشی دائماً در توییتر پست می کرد تا مشتریان را در مورد پیشرفت وضعیت به روز کند.

قابل ذکر است، پس از سقوط FTX، تنظیم‌کننده‌ها خواستار حمایت از مصرف‌کننده بوده‌اند، در حالی که سم بانکمن-فرید با انبوهی از مشکلات قانونی مواجه است.

همانطور که توسط Finbold گزارش شده است، بنیانگذار FTX و مروجین صرافی در یک شکایت دسته جمعی 11 میلیارد دلاری شکایت کرده اند. طبق شکایتی که در دادگاه فلوریدا ارائه شده است، FTX متهم به نقض حساب‌های ارز دیجیتال مرتبط با صرافی است.

در واقع، درخواست‌ها برای استرداد بنکمن-فرید به ایالات متحده و متهم شدن به اتهام نقش او در فروپاشی افزایش یافته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + بیست =