ایجاد تغییرات در پرونده ی دادگاهی XRP

ایجاد تغییرات در پرونده ی دادگاهی XRP داراصد هزاری

قاضی آنالیسا تورس تقویم پیشنهادی پرونده SEC علیه ریپل را در تلاش برای پایان دادن به دادرسی قبل از پایان سال جاری اصلاح کرده است.

 طبق سند پنج‌شنبه، قاضی دستورات جدیدی داد که از طرفین خواسته بود تا هر گونه درخواستی برای حذف شهادت کارشناسی تا 12 ژوئیه ارائه کنند، در حالی که همه مخالفت‌ها باید تا 9 اوت امسال ثبت شوند.  احزاب همچنین موظف بودند پاسخ‌های خود را، در صورت وجود، تا 30 اوت ارسال کنند تا به آنها اجازه داده شود تا هر گونه درخواستی برای قضاوت اجمالی تا 13 سپتامبر ارائه کنند.

 علاوه بر این، دادگاه طرفین را ملزم کرد تا اعتراضات و پاسخ های خود را در مورد پرونده های اجمالی تا 13 اکتبر و هر گونه پاسخ بعدی را تا 15 نوامبر ارائه کنند که به معنای پایان یافتن مرحله رسیدگی است.  این امر از این پس به دادگاه فرصت کافی می دهد تا یک حکم الزام آور در مورد نبرد حقوقی تقریباً سه ساله صادر کند، یک ماه و نیم عقب تر از زمان بندی پیشنهادی.

پیش از این، هر دو طرف درخواست کرده بودند که “مخالفت با هر گونه درخواست برای قضاوت اجمالی، پاسخ به قانون 56.1 اظهارات و پاسخ به درخواست‌ها برای حذف شهادت باید تا 2 نوامبر 2022 ثبت شود.”  آنها همچنین درخواست کرده بودند که “پاسخ به هرگونه مخالفت باید تا 20 دسامبر 2022 ارسال شود”، که روحیه یک جامعه XRP را که قبلاً شکست خورده است، تضعیف می کند.

 دستورات روز پنجشنبه پس از ابراز اطمینان برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل Ripple Labs به پیروزی ریپل در این پرونده، صادر شد.  براد که چهارشنبه با بلومبرگ صحبت کرد، خاطرنشان کرد که پیروزی ریپل یک پیروزی برای کل صنعت کریپتو خواهد بود.  از نظر او، رشد ریپل با نتیجه نبرد حقوقی بی‌ارزش خواهد شد، زیرا در حال حاضر به گونه‌ای عمل می‌کند که گویی پرونده را باخته است و سرسختی ادامه دار SEC تنها به پیشرفت فناوری آمریکا آسیب می‌زند.

 گارلینگ‌هاوس گفت: «فقط فکر می‌کنم بسیار ناامیدکننده است که اینجا در ایالات متحده، جایی که ما نوآوری در صنایع مختلف را رهبری کرده‌ایم، آژانسی داریم که رقابت را بیش از حد می‌کند و واقعاً آن را محدود می‌کند و افراد را در اینجا در ایالات متحده استخدام می‌کند.»

 او با این حال خاطرنشان کرد که علیرغم اینکه ریپل در وضعیت نامناسبی با SEC قرار داشت، در سال 2021 و در سه ماهه اول سال 2022 با تراکنش های برون مرزی با استفاده از XRP 8 برابر در سه ماهه اول سال 2022 رشد سال به سال داشت.

 با این حال، اگرچه دستورات روز چهارشنبه قاضی تورس ممکن است تأثیر زیادی بر قیمت نداشته باشد، جامعه XRP انتظار دارد که بسته شدن پرونده قبل از پایان سال، قیمت را برای افزایش شدید قیمت تعیین کند زیرا صرافی‌های ایالات متحده دوباره XRP را فهرست می‌کنند.

 در زمان نگارش، XRP با 0.75 درصد افزایش به 0.6113 دلار رسیده است.  با ادامه کشتار گسترده در بازار، قیمت برای افزایش تا 0.66 دلار، فوری ترین مقاومت سربار، به حمایت گسترده تری از بازار نیاز دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − شش =