ایلان ماسک: آوردن کریپتو به توییتر کار سختی نیست!

ارز های دیجیتال در توییتر

ایلان ماسک: آوردن کریپتو به توییتر کار سختی نیست!

ایلان ماسک می‌گوید با انتشار شایعات آلت‌کوین در رسانه‌های اجتماعی، آوردن کریپتو به توییتر کار سختی نیست. به گفته ایلان ماسک، مدیرعامل جدید این شرکت، افزودن پرداخت‌های رمزنگاری شده برای توییتر مناسب است.

ماسک در فضای جدید توییتر که توسط ماریو نوفل میزبانی می‌شود، در مورد چشم‌انداز خود برای آینده رسانه‌های اجتماعی قدرتمند، از جمله توانایی انجام تراکنش‌ها به ارزهای دیجیتال و سنتی صحبت می‌کند.

وی چت دارای عملکردهای زیادی است که توییتر باید داشته باشد. برای توییتر این که پرداخت‌هایی داشته باشد، هم ارزهای فیات و هم ارزهای دیجیتال، و استفاده از آن را برای مردم آسان و ساده می‌کند، به نوعی بی‌معنی است.

اظهارات ماسک در حالی است که شایعاتی مبنی بر اینکه توییتر ممکن است روی ارز دیجیتال خودش کار کند شروع به انتشار کرده است.

محققی به نام جین مانچون وانگ ادعا کرد که تصویری از سکه توییتر را که در اپلیکیشن وب توییتر مدفون شده بود، پیدا کرده است. حساب Wong دیگر در توییتر نیست و تمام توییت‌هایی که ادغام احتمالی رمزارز را توصیف می‌کنند حذف شده‌اند.

ماسک می‌گوید معتقد است که دارایی‌های رمزنگاری در نهایت به عنوان چکی بر بانک‌های مرکزی و سیاست‌های پولی جهانی جای خود را پیدا خواهند کرد.

«من فکر می‌کنم بدون صحبت در مورد ارز دیجیتال، نقشی برای ارزهای دیجیتال در آینده وجود خواهد داشت، زیرا ابزاری برای اطمینان از اینکه سیستم پولی به طور کامل خراب نمی‌شود. این اساسا رقابت را برای سیستم فیات فراهم می کند. بنابراین اگر سیستم فیات بیش از حد محدود شود، کریپتو رشد خواهد کرد.

ماسک استفاده زیادی از ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) تحت کنترل دولت نمی بیند و می گوید بسیاری از سیستم پولی در حال حاضر دیجیتال است.

«پول دیجیتال است، اما نه به روش خوبی. و اینکه آیا بانک ها برخی از ارزهای رمزنگاری شده خود را ایجاد می کنند، به نظر من تا حدودی بی ربط است. مردم از رمزارزهایی استفاده می‌کنند که فکر می‌کنند در طول زمان ارزش بیشتری پیدا می‌کنند و از ارزهایی که استفاده نمی‌کنند استفاده نمی‌کنند.»

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =