دوج کوین همچنان ارز رمزنگاری مورد علاقه ایلان ماسک است

ایلان ماسک از دوج کوین به عنوان یکی از سه رمزارز با آینده خوب نام می برد

دوج کوین همچنان ارز رمزنگاری مورد علاقه ایلان ماسک است و به نظر می رسد که اعتقاد میلیاردر به میم کوین تا کنون کاهش نیافته است. با شروع زمستان کریپتو، گمانه‌ زنی‌ ها در مورد اینکه چه پروژه‌هایی می‌توانند آن را به سرانجام برسانند و قوی‌ تر ظاهر شوند، زیاد است. بدیهی است که بزرگترین ارزهای رمزنگاری شده در بازار باقی مانده است، اما ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، Dogecoin را به لیست سکه هایی که «آینده» خوبی خواهند داشت، اضافه کرده است.

ایلان ماسک در یک فضای توییتر رفت و در آنجا افکار خود را در مورد فضای فعلی بازار ارزهای دیجیتال به اشتراک گذاشت و دارایی های دیجیتالی را که معتقد بود از طریق آن زنده می ماند، ارائه کرد. در فضایی که تقریباً 1 میلیون نفر در آن حضور داشتند، ماسک از نامزدهای احتمالی بیت کوین و اتریوم نام برد اما Dogecoin را به لیست اضافه کرد.

به گفته این میلیاردر، در حالی که زمستان کریپتو برای مدت طولانی ادامه خواهد داشت، این سه ارز دیجیتالی بودند که او معتقد بود بدون در نظر گرفتن آینده‌ای خواهند داشت. اینها دارایی هایی بودند که او بیشتر از همه در مورد آنها متقاعد شده بود زیرا می گفت در مورد دیگران مطمئن نیست.

میلیاردر گفت: «من فکر می کنم احتمالا آینده ای برای بیت کوین، اتریوم و DOGE وجود دارد. من واقعاً نمی توانم با دیگران صحبت کنم.» . اما اگر یکی از این سه مورد را در یک کیف پول سرد و صرافی داشته باشید، فکر می‌کنم حدس من این است که خوب کار می‌کند.

همچنین حمایت ماسک از ارز دیجیتال حتی در زمانی که بخش قابل توجهی از ارزش بالای خود را از دست داده بود، مجدداً تأیید می کند.

سقوط FTX و ورشکستگی نهایی همچنان در رادار همه است و ماسک نیز افکار خود را در مورد آن به اشتراک گذاشته است. ماسک تکرار کرد که سرمایه گذاران باید این را به عنوان نشانه ای برای عدم نگهداری ارزهای دیجیتال خود در صرافی ها بدانند. در عوض، آنها باید آنها را در کیف پول سرد ذخیره کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *