ایلان ماسک در صف اول تالار مشاهیر وزه متاتاریخ NFT اوکراین

ایلان ماسک در صف اول تالار مشاهیر وزه متاتاریخ NFT اوکراین دارا صدهزاری

از زمان شروع جنگ در اوکراین، بسیاری از بازرگانان، هنرمندان و سیاستمداران حمایت خود را از این کشور نشان داده‌اند، اما برخی از آنها به‌ویژه برجسته بودند.  MetaHistory، موزه NFT اوکراین، اکنون می‌خواهد از این افراد در بلاک چین یادی کند.  تیم MetaHistory اولین قسمت از مجموعه آثار هنری خود را در 30 مارس منتشر کرد و با 800 هزار دلار از فروش جمع آوری کرد – 100٪ آن به عنوان کمک مالی به وزارت تحول دیجیتال اوکراین، حامی رسمی پروژه، پرداخت می شود.

 این هفته، آن‌ها The Hall of Fame را راه‌اندازی می‌کنند، مجموعه‌ای ویژه از پرتره‌های NFT از افرادی که در زمان نیاز به اوکراین کمک کرده‌اند.  این افراد کالا و خدمات ارائه کردند، از اوکراین پشت درهای بسته حمایت کردند و از قدرت هنر خود برای جلب توجه به هدف و جمع آوری کمک های مالی استفاده کردند.

 این آثار هنری برای فروش نیستند، بلکه نشان دهنده قدردانی هستند – شبیه به نحوه ارائه نقاشی به خانواده های سلطنتی و دانشمندان مشهور در گذشته.  تفاوت این است که آثار هنری مبتنی بر NFT برای همیشه روی بلاک چین باقی خواهند ماند.  حامیان اوکراین به معنای واقعی کلمه تاریخ را از طریق اعمال خود می نویسند.

این تبادل زمانی ایجاد شد که وزیر دیجیتال اوکراین، آقای فدوروف، یکی از توییت‌هایی را منتشر کرد که بعداً او را مشهور کرد.  توییت هایی که جرقه عمل می دهند، قاطعیت و شجاعت را نشان می دهند.  این توییت خاص که یک اتصال اینترنتی قوی از طریق Starlink ایجاد کرد.

 ماسک اولین کسی است که وارد تالار می شود، اما آخرین نفر نیست.  برخی دیگر از پذیرفته شدگان عبارتند از: میلا کونیس، التون جان، جرد لتو، جیم کری، و بندیکت کامبربچ – پرتره های آنها آماده ارائه در تالار مشاهیر است.

 جامعه برای ابراز قدردانی به تیم MetaHistory پیوست:

 MetaHistory پروژه‌ای است که در شرایطی که اکثر آنها نمی‌توانند به چیزی بیش از بقای فوری و نگرانی برای عزیزان فکر کنند، در کنار هم قرار گرفته است.  وقتی صدای بمب ها را در بیرون می شنوید چگونه روی کیفیت تمرکز می کنید؟  MetaHistory همزمان با حفظ میراث و آینده اوکراین، یک مورد استفاده برای ابزار بلاک چین راه اندازی کرد.  من متواضع و خوشحالم که سفیر آن هستم.

 “این یک امتیاز بزرگ برای من بود که نماینده اوکراین DAO در میزگردی که هفته گذشته توسط MetaHistory در کنار الکس بورنیاکوف، دیما بوترین و بریتانی قیزر برگزار شد.  آلونا شوچنکو، یکی از بنیانگذاران اوکراین DAO، اظهار داشت: من در مورد تالار مشاهیر هیجان زده هستم و از دیدن این همه حمایت از اوکراین از سوی تجار و هنرمندان جهان بسیار مفتخرم.

 تالار قرار است همراه با قسمت دوم مجموعه موزه، به اصطلاح قطره دوم، منتشر شود.  هنرمندان مشهوری مانند Waone Manzhos، Sestry Feldman، Danya Shulipa، Irene Neyman و غیره شاهکارهای واقعی را برای یادآوری وقایع جنگ بین 2 تا 14 مارس خلق کرده اند.  این قسمت از مجموعه، بر خلاف هال، برای خرید در دسترس است – می توانید یک NFT با 0.15 ETH برش دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =