ایلان ماسک قبل از خرید از دفتر مرکزی توییتر بازدید می کند

ایلان ماسک و توییتر

ایلان ماسک قبل از خرید از دفتر مرکزی توییتر بازدید می کند

ویدئویی که ایلان ماسک منتشر کرده است نشان می دهد که مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس وارد دفتر مرکزی توییتر شده این میلیاردر بیوگرافی توییتر خود را به ‘Chief Twit’ تغییر داد.

بلومبرگ گزارش داد، ماسک در یک کنفرانس ویدئویی با بانکداران گفت که قرارداد خرید 44 میلیارد دلاری تا جمعه این هفته بسته خواهد شد.

ماسک پس از تلاش برای خروج از قرارداد در ماه ژوئیه و به نوبه خود توسط توییتر شکایت کرد، ماه گذشته موضع خود را تغییر داد و گفت که او واقعاً می‌خواهد با خرید پیش برود.

ماسک در ماه مه در توییتی نوشت: «توئیتر به طور موقت به حالت تعلیق درآمده است تا جزئیاتی که از محاسبه این که حساب‌های هرزنامه/جعلی در واقع کمتر از 5 درصد از کاربران را تشکیل می‌دهند، پشتیبانی می‌کند».
تحقیقات داخلی توییتر در این هفته نشان داد که پلتفرم رسانه های اجتماعی در تلاش است تا فعال ترین کاربران خود را که مسئول 90 درصد تمام توییت ها و نیمی از درآمد جهانی آن هستند، حفظ کند.

ماسک روز چهارشنبه در توییتی نوشت: «یک چیز زیبا در مورد توییتر این است که چگونه روزنامه‌نگاری شهروندی را تقویت می‌کند  مردم می‌توانند اخبار را بدون تعصب سازمانی منتشر کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + چهارده =