با طولانی شدن زمستان کریپتو، اثرات آن در مناطق مختلف اکوسیستم کریپتو موج می زند و تصمیمات دشواری را مجبور می کند.  چندین شرکت ارز دیجیتال با خطرات انحلال مواجه هستند، نیروی کار خود را کاهش می دهند و فعالیت های کاربران را در پلتفرم های خود متوقف می کنند تا سرپا بمانند.

 آخرین مورد از بی‌شمار توقف‌های عملیاتی، Babel Finance است که در 17 ژوئن 2022 اطلاعیه‌ای عمومی به کاربرانش ارائه کرد.

 این اخطار حاوی اطلاعاتی بود مبنی بر اینکه نوسانات در بازار کریپتو باعث شده است که شرکت با فشار نقدینگی غیرعادی مواجه شود.  این شرکت همچنین اعلام کرد که برای اطمینان از حمایت از مشتریان خود در حال ارتباط نزدیک است.

 در نتیجه، “بازخرید و برداشت از محصولات Babel Finance به طور موقت به حالت تعلیق در خواهد آمد.”  با این حال، اطمینان داد که از سرگیری سرویس به طور جداگانه بدون ذکر زمان اطلاع رسانی خواهد شد.

 @FatManTerra این اخطار را بررسی کرد و ادعا کرد که Babel “در حال حاضر با ضرر 9 رقمی روبرو است.”

 او در توییتی نوشت که در حالی که بابل هنوز منحل نشده است، این ایده در نظر گرفته شده است.

 این تامین کننده مالی ارز دیجیتال در یک دور جدید سرمایه گذاری در ماه می 80 میلیون دلار جمع آوری کرد و ارزش آن را به 2 میلیارد دلار رساند.  Jeneration Capital، Circle Ventures و 10T Holdings به سرمایه گذاران فعلی Dragonfly Capital و BAI Capital در دور سرمایه گذاری پیوستند.

 موسسات رمزنگاری ضربه های سختی را متحمل می شوند

 چندین شرکت ارزهای دیجیتال در حالی که تلاش می کنند در برابر کاهش سریع ارزش گذاری محافظت کنند، تیتر خبرهای عمومی شده اند.  از آغاز سه ماهه اول 2022، کل بازار ارزهای دیجیتال سقوط کرده است که شاهد سقوط شدید ارزهای دیجیتال اصلی بوده است.

 طبق گزارش اخیر، Finblox، ارائه‌دهنده خدمات رمزنگاری رقیب، بیانیه‌ای صادر کرد و کاربران را از محدودیت‌های جدید در پلتفرم خود آگاه کرد، که شامل توقف در پاداش‌ها و محدودیت برداشت روزانه به دلیل ارتباطش با Three Arrows Capital است.

 سلسیوس که بیشترین توجه را به خود جلب کرده بود، در 12 ژوئن اعلامیه مشابهی را برای توقف برداشت، مبادله و نقل و انتقالات اعلام کرد.

 به همین ترتیب، Three Arrows Capital در میان شایعاتی مبنی بر انحلال قریب الوقوع، موضوع گمانه زنی های ورشکستگی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *