بازی سورر (Sorare)

بازی سورر دارا صدهزاری

یک بازی فوتبال فانتزی مبتنی بر بلاکچین است که در آن می توانید برای راه اندازی تیم خود, شرکت در مسابقات مجازی و معامله کارت های کلکسیونی مجازی پاداش دریافت کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که تیم مورد علاقه خود را انتخاب کنید و اگر بازیکنان شما در دنیای واقعی عملکرد فوق العاده ای داشته باشند, پاداش دریافت می کنید.

 در این مقاله که توسط تیم آموزشی دارا صدهزاری تهیه شده است,  نگاهی دقیق به بازی سورر خواهیم داشت.

 سورر یک پلتفرم قمار نیست, وقتی کارت را خریداری می کنید, مالک آن هستید تا زمانی که تصمیم به فروش آن بگیرید. از آنجایی که این کارت ها یک NFT ثبت شده هستند , برای همیشه در بلاکچین زنده خواهد ماند.
همه کارت های شما به عنوان توکن های غیر قابل تعویض (NFT) شناسایی می شوند. به این معنی که تنها تعداد کارت های ثابت و از پیش تعیین شده ای برای هر بازیکن وجود دارد. از NFT ها می توانیم  برای نشان دادن مالکیت هر چیزی استفاده کنیم. از آثار هنری گرفته تا املاک و حتی کارت های کلکسیونی.  به طور معمول، هر چه کارت کمیاب تر باشد، گران تر خواهد بود. هر کارت همچنین دارای پاداش های خاصی است و هرگز منقضی و یا حذف نمی شود. می‌توانید اینها را در بازار به بازیکن یا کلکسیونر دیگری بفروشید, این کاملاً تصمیم شماست.  .این نوع فناوری قادر است تنها به یک کاربر, مالکیت یک کالای خاص را بدهد; چه فیزیکی و چه مجازی. این شناسایی منحصر به ‌فرد توسط پلتفرم‌های مختلفی که از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می‌کنند.

بازی سورر اخیرا مورد توجه بسیاری از بازیکنان قرار گرفته است. برخی از آنها کارت ها را جمع آوری کنند.. برخی دیگر به طور فعال در بازارها معامله می کنند و اکثر کاربران جذب تورنمنت‌های پیشنهادی می‌شوند. که در ادامه توضیح داده شده است.

در اصل, بازی بر 3 ستون استوار است.

1.کارت های بازیکنان را جمع آوری کنید.

2. فوتبال فانتزی بازی کنید .

3. پاداش بگیرید

 فرآیند ورود

 

1. ابتدا باید ایمیل و شماره تلفن خود را وارد کنید.

2. سپس سه تیم مورد علاقه خود راانتخاب کنید.

3. بازیکنان را مشخص کنید

من  در اینجا لیورپول, پاری سن ژرمن, آث میلان و گنک را انتخاب کردم

بازی سورر دارا صدهزاریمسابقات

مسابقات فوتبال فانتزی سورر به عنوان SO5 Fantasy شناخته می‌شود, زیرا ترکیب شما از 5 کارت تشکیل شده است. شرکت در مسابقات رایگان است. هر هفته چندین تورنمنت فوتبال برگزار می شود. هر تورنمنت دارای مجموعه ای از جوایز است.

 

 1.دروازه بان(Goalkeeper)

2.مدافع(Defender)

3.هافبک(Midfielder)

4.مهاجم(Forward )

5.اضافی( Extra)

بازی سورر دارا صدهزاریامتیازات بازی

شیوه محاسبات امتیازات به شما کمک می کند تا شناسایی کنید کدام بازیکن را بخرید.

امتیازات پس از سه مرحله محاسبه می شود:

امتیاز بازیکنان (the Player Score ) : نسبت به عملکرد بازیکن در زمین  در 5 بازی گذشته و با استفاده از ماتریس امتیازدهی محاسبه می شود.

امتیازات بازیکنان در بازی  از 0 تا 100 متغیر است.

امتیاز بازیکن = امتیاز تعیین کننده + امتیاز همه جانبه

امتیاز کارت (the Card Score) : با استفاده از پاداش هر کارت (فصل, کاپیتان و پاداش سطح) محاسبه می شود.

 امتیاز تیم (Team Score)  :این امتیاز, فقط مجموع امتیازات 5 کارت شماست.

امتیاز تعیین کننده(Decisive Score)

 امتیاز تعیین کننده بر اساس آماری است که تأثیر مستقیمی بر نتیجه بازی دارد. مانند گل, پاس گل, کارت قرمز و …

امتیاز همه جانبه(All-around Score)

آمارهایی را به حساب می کند که بررسی آنها در طول یک بازی زنده چالش برانگیز است. اما برای ارزیابی تأثیر کلی یک بازیکن در یک بازی مهم است.

در هر فصل, حداکثر فقط 1111 کارت برای هر بازیکن ایجاد خواهد شد که شامل 1000 کارت محدود , 100 کارت کمیاب, 10 کارت فوق کمیاب و 1 کارت منحصر است.

 ممکن است زیاد به نظر برسد,اما در نظر داشته باشید که 45000 تیم برای مسابقات تازه کار, در کنار 20000 تیم تمرینی و تقریبا 10000 شرکت کننده برای مسابقات جهانی All Star حضور دارند.

بازی سورر دارا صدهزاری

خرید, فروش, معامله و جمع آوری کارت های بازیکن از طریق بازار, یکی از هیجان انگیزترین قسمت های بازی است. این قابلیت یک سیستم حراجی است که در آن سری جدید بازیکنان فصل جاری را به بازار عرضه می کند. حراج ها در تمام شبانه روز اجرا می شوند تا کاربران جهانی بتوانند در تمام ساعات به آن دسترسی داشته باشند!

ورود به مسابقات

 قبل از اینکه وارد یک تورنمنت شوید, باید بدانید بازیکنان شما برای کدام لیگ مناسب تر هستند.

در حال حاضر لیگ های زیر موجود است:

 آل استار(جهانی): این نوع  مسابقه به عنوان مسابقات پرچمدار شناخته می شود )بدون محدودیت ورودی( ومی توانید هر بازیکنی را از مجموعه خود وارد کنید.

زیر 23 سال(جهانی): فقط بازیکنان زیر 23 سال مجاز به شرکت در این مسابقات هستند.

قهرمان اروپا: این مسابقات به بازیکنان بوندسلیگا, لالیگا, لیگ 1, لیگ برتر و سری A محدود می شود.

چلنجر اروپا: این مسابقات برای همه تیم های اروپایی که در حال حاضر واجد شرایط مسابقات قهرمان اروپا نیستند آزاد است.

 قهرمان آسیا: این به بازیکنان K-League و J-League محدود می شود

یونیک (جهانی): این یک تورنمنت است که فقط برای کارت های منحصر به فرد در دسترس است.

هفتگی(ویژه): گاهی اوقات, سورر تبلیغات ویژه ای را اجرا می کند که در آن می توانید یک کارت منحصر به فرد برنده شوید. شرایط ورود متفاوت است.

آموزش (ویژه): هر بازیکنی که استفاده نشده است را می توان به اینجا فرستاد.

لیگ تازه کارها : این گزینه چیزی برای مدت زمان محدودی برای بازیکنان جدید در دسترس است. مربیان جدید می توانند به مدت 8 هفته با کارت های رایج و حداکثر دو کارت کمیاب بازی کنند.

خرید بازیکن  

خرید بازیکن تا حد زیادی سرگرم کننده ترین جنبه Sorare است، جستجو برای اضافه شده های بعدی شما. درFootball Manager  شما ابزارهای زیادی برای تجزیه و تحلیل بازیکنان دریافت می کنید. اگر دقیقا می دانید کدام بازیکن را می خواهید خریداری کنید, می توانید نام او را در نوار جستجو تایپ کنید.

برای این مثال، تصمیم گرفتم الکس گریمالدو مدافع چپ را را انتخاب کنم که بازدهی بسیارخوبی نسبت به قیمت آن (که 0.226 اتریوم است )ارائه می دهد. می توانید نام هر بازیکنی را که می خواهید بررسی کنید را جستجو کنید.

 

بازی سورر دارا صدهزاری

 

هنگامی که player را انتخاب می کنید, به صفحه نمایه بازیکن هدایت می شوید که شامل یک منطقه پر از اطلاعات دقیق است. اعم از : آخرین امتیازات بازیکنان در پنج بازی گذشته 2. مجموع عرضه یک بازیکن. 3. کارت کمیاب, فوق کمیاب یا منحصر به فرد در گردش 4. اطلاعات فعلی باشگاه 5. یک نمای کلی از ملیت بازیکن, سن و سایر اطلاعات شخصی 6. قیمت فروش فعلی, فروش قبلی و اطلاعات دقیق قیمت 7. شماره هویت هر کارت 8.مربی که کارت را می فروشد 9.سطح کارت در فروش

همانطور که در زیر می بینید, در حال حاضر هیچ حراجی برای الکس گریمالدو وجود ندارد. به این معنی که هیچ کارت تازه ای در پیشنهاد وجود ندارد. همه سفارشات  زیر، فروش از یک مربی/بازیکن در پلتفرم هستند.

 

بازی سورر دارا صدهزاری

 

من تصویر زیر گرونبنچ را می بینید. تفاوت رنگ دکمه مشخص است. این کارت را می توان “bid” کرد. به این معنی  است که کارت به تازگی توسط سورر ساخته شده است. قبلاً هرگز کسی مالک آن نبوده است و شما این شانس را دارید که آن را از طریق حراجی برنده شوید.

بازی سورر دارا صدهزاریثبت نام های جدید

 این قسمت شامل بازیکنانی است که قبلا هرگز مالک نداشته اند. آنها کارت های تازه ای از سورر هستند که در حراج عمومی قرار گرفته اند. هیچ زمان مشخصی برای این حراج ها وجود ندارد. بنابراین حتماً به طور منظم بررسی کنید.

بازی سورر دارا صدهزاری بازار نقل و انتقالات

بازار نقل و انتقالات جایی است که شما از بازیکنان موجود خرید می کنید. هیچ حداقل یا حداکثر قیمتی وجود ندارد.اینجا یک بازار کاملا آزاد است. همچنین هیچ کمیسیونی پرداخت نمی شود. بنابراین رقمی که برای فروش تعیین می کنید, رقم دقیقی است که دریافت می کنید.

 

در ادامه مقالات آکادمی آلند به آموزش سایر بازی های متاورسی خواهد پرداخت.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 4 =