بازی شش اژدها (The Six Dragons)

بازی شش اژدها (The Six Dragons) دارا صدهزاری

معرفی بازی 6 دراگون

شش اژدها یک بازی متاورسی از بازی های انجین , مبتنی بر بلاکچین و در حال توسعه است. این بازی شامل شش اژدهای شیطانی است که به منظور تخریب جهان, قلمروهای تاریک و پر از ارواح ایجاد می‌کنند. شش اژدها تک نفره و دارای گرافیک عالی است. شش دراگون یکی از بازی هایی است که متکی به انجین کوین(ENJ) و enjin efinity است. توکن های حاکمیت توسط Blockpegnio در استاندارد Token ERC1155 هستند.

 

 بازی شش اژدها (The Six Dragons) دارا صدهزاری

ویژگی های شش اژدها

 

 سلاح سازی (Crafting)

کرفتینگ یکی از ویژگی های اصلی گیم پلی شش اژدها است که بهترین سلاح های بازی فقط از طریق crafting در دسترس هستند. سلاح ها به واکنشگر نیاز دارند که از دراگون ها بدست می‌آیند.همچنین سلاح ها را می توان ساخت یا از رئسا به غارت برد. بهترین زره در بازی نیز از طریق crafting یا کشتن اوباش کسب می‌شوند.

اکتشافات (Exploration)

این بازی به بازیکنان برای اکتشاف پاداش می دهد. گنج های تصادفی و شانسی در سراسر فضای بازی تولید می شوند.

برخی از این صندوق ها حاوی معجون یا واکنشگر های رایج و سایر صندوق ها حاوی ابزار و تجهیزات خاص هستند.

 انجین کوین(ٍEnjin)

Enjin Coin یک رمز ارز است که به بازیکنان امکان ایجاد آیتم های بازی و تبدیل آنها به کلکسیون ها (که می تواند بین بازی ها منتقل شود) را می‌دهد.
ENJ توسط بسیاری از بازی‌های بلاکچین در حال توسعه, از جمله 9 Lives Arenaو Age of Rust ) که در مقالات بعدی به آنها پرداخته ایم) مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برای ایجاد یک آیتم در دنیای ENJ ,یک توسعه دهنده بازی باید مقدار مشخصی ENJ را بدست آورد. این ENJ در یک قرارداد هوشمند قرار داده شده و در آنجا نگهداری می شود. تنها پس از بین بردن آیتم, ENJ باز گردانده می‌شود.

این فرآیند ایجاد یک آیتم minting نامیده می شودو در مقالات قبلی به آن اشاره شده است.

انجین انفینیتی( Enjin Efinity)

Enjin Efinity یک ویژگی برای پلتفرم انجین است که در دست توسعه است.Efinity اجازه می‌دهد بی‌نهایت حجم تراکنش‌ها بین میلیون‌ها بازیکن و سرور بازیانجام شود. توسعه دهندگان توضیح نداده اند که چگونه این سرعت ها بدون به خطر انداختن امنیت به دست می آید. اما یک احتمال این است که یک زنجیره جانبی DPoS مشابه شبکه Loom را پیاده سازی میکنند.

Enjin Efinity همچنین ویژگی‌های جدیدی مانند توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و مدل‌های عرضه توکن جدید را امکان‌پذیر می‌کند.

 

نحوه بازی شش اژدها

 

1. I” “ را فشار دهید تا به موجودی و کارکتر های خود دسترسی پیدا کنید.

2. برای بازدید از بازار و خرید کاتالیزور و ابزار “ F “ را فشار دهید. شما برای شروع به اندازه کافی طلا دارید.

3. تجهیزات خود را ثبت و نهایی کنید و “ L” را فشار دهید تا توانایی های اولیه را آموزش ببینید.

قوانین بازی شش اژدها

در ابتدا شما تنها قادر به بازی در روستای اول هستید. بنابراین سعی کنید زنده بمانید و به Aligren بازگردید تا امتیازات XP خود را حفظ کنید.

در روستای اول شما می توانید یک دروازه teleport را ببینید. با استفاده از این دروازه, می توانید به دیگر روستاها و جزایر منتقل شوید.

نقشه تنها از طریق Mini-Map قابل دسترسی می‌باشد.. اگر گم شده اید و میخواهید به خانه بازگردید, سعی کنید آیکون خانه را در قطب نما پیدا کنید که شما را به نزدیکترین روستا هدایت می کند که می توانید پیشرفت خود را ذخیره کنید.

اگر شما بمیرید, XP خود را از دست خواهید داد اما دارایی ذخیره شده شما در بلاکچین امن است، زیرا آنها به طور مستقیم به کیف پول شما می‌آیند.

شما فقط می توانید غنائم را در هنگام کشتن مخالفان تا 8 سطح پایین تر از سطح خود بدست آورید. به عنوان مثال, اگر شما لول 10هستید, می توانید اقلام را از هیولا لول 2 غارت کنید, اما از لول 1 نه.

 

آکادمی آلند در مقالات بعدی سایر بازی های پلتفرم انجین را به شما معرفی خواهد کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =