باشگاه فوتبال سائوپائولو برزیل پذیرش شیبا اینو را آغاز کرد


باشگاه فوتبال برزیل سائوپائولو اف سی اکنون شیبا اینو و ارزهای دیجیتال را به عنوان پرداخت بلیط می پذیرد.  سائوپائولو، یک باشگاه فوتبال حرفه ای که قدمت آن به سال 1930 برمی گردد، از طریق حامی و شریک رسمی خود، Bitso، پذیرش ارزهای دیجیتال را اعلام کرد.

 طبق توییتی که در صفحه طرفداران اعضای آن منتشر شده است، اعضای برنامه Socio Torcedor سائوپائولو اکنون می توانند با استفاده از ارزهای رمزنگاری شده، از جمله Shiba Inu، بلیت مسابقات تیم خود را خریداری کنند.  Bitso پشتیبانی از Shiba Inu را در پلتفرم خود در اوایل ژانویه اعلام کرد.

 یکی از کاربران SHIB پذیرش شیبا را از طریق BitPay توسط سائوپائولو FC تایید کرد.  پردازشگر پرداخت رمزنگاری BitPay، در اواخر سال 2021 رسماً شروع به پشتیبانی از Shiba Inu کرد، که اجازه می داد SHIB را در صدها تاجر BitPay که در آن Shiba Inu پذیرفته می شود، خرج کند.

 با این حرکت، سائوپائولو، یکی از بزرگ‌ترین و پرافتخارترین باشگاه‌های برزیل، اولین تیمی در این کشور می‌شود که ارزهای دیجیتال را می‌پذیرد.

شیبا اینو با تجمع نهنگ ها روبرو می شود

 داده‌های WhaleStats نشان می‌دهد که Shiba Inu در حال حاضر با تجمع نهنگ‌ها یا دارندگان بزرگ مواجه است، زیرا در بین 10 توکن برتر خریداری شده در بین 500 نهنگ بزرگ ETH در 24 ساعت گذشته قرار دارد.

 در 3 ژوئن، یک نهنگ ETH که در ماه مه 129,525,133,807 SHIB به ارزش 1,413,119 دلار خرید.  قیمت شیبا اینو همچنان در محدوده محدودی بین 0.0000106 دلار و 0.0000113 دلار تثبیت می شود که نشان دهنده یک حرکت قریب الوقوع است.  در زمان انتشار، Shiba Inu در 24 ساعت گذشته 0.41% کاهش داشت و به ازای هر داده CoinMarketCap به 0.0000107 دلار رسید.

 Shiba Inu هزاران دارنده را در عرض چند روز اضافه کرده است زیرا این تعداد متریک نشان دهنده رشد است.  طبق آمار WhaleStats، تعداد کل دارندگان SHIB در حال حاضر 1،175،413 است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 7 =