بایننس آمریکا کارمزد معاملات اتریوم را حذف کرد

بایننس آمریکا کارمزد معاملات اتریوم را حذف کرد

بایننس آمریکا کارمزد معاملات اتریوم را حذف کرد

صرافی کریپتو Binance.US کارمزدهای معاملاتی اتر را برای همه مشتریان حذف کرده است. این اقدام شش ماه پس از آن صورت می گیرد که برای اولین بار چنین هزینه هایی را برای بیت کوین کاهش داد.

صرافی امروز اعلام کرد که بلافاصله، همه کاربران جدید و فعلی Binance.US هیچ هزینه ای برای تجارت اتر در چهار جفت، ETH/USD، ETH/USDT، ETH/USDC و ETH/BUSD پرداخت نمی کنند.

برایان:«با حذف کارمزدها ابتدا روی BTC و اکنون ETH، ما موقعیت خود را به عنوان رهبر کارمزد پایین در کریپتو تقویت می کنیم، آگاهی را نسبت به هزینه های بالایی که مصرف کنندگان در سایر پلتفرم ها می پردازند افزایش می دهیم و به بازگرداندن اعتماد به اکوسیستم بزرگتر کمک می کنیم.» شرودر، مدیرعامل و رئیس Binance.US، در بیانیه ای گفت:« اکنون، بیش از هر زمان دیگری، بسیار مهم است که پلتفرم‌ها ابتدا با منافع کاربران کار کنند.»

سخنگوی بایننس گفت: Binance.US همچنین از ژانویه 2023 برنامه کارمزد خود را از سه سطح فعلی به دو سطح ساده می کند.

Binance.US، که در سپتامبر 2019 راه اندازی شد، یکی از صرافی های رمزنگاری بزرگتر از نظر حجم معاملات فیات است. به گفته این سخنگوی، حذف کارمزد معاملات بیت کوین به افزایش بیشتر حجم معاملات کمک کرد. این صرافی در ماه نوامبر حجم معاملات فیات بیش از 10 میلیارد دلار داشت.

سخنگوی Binance.US در پاسخ به این سوال که آیا ساختار کارمزد صفر به سایر ارزهای دیجیتال نیز تعمیم خواهد یافت، گفت: «ما همیشه در حال مطالعه و بررسی فرصت‌هایی برای ارائه ارزش بیشتر به کاربران به عنوان بخشی از تعهدمان برای ایجاد مشتری محورترین سازمان در جهان رمزارز هستیم.»

Binance.US در حال حاضر در 46 ایالت و همچنین پورتوریکو فعالیت می کند، و صرافی اوایل این هفته اعلام کرد که از نزدیک با آژانس های نظارتی ایالتی باقی مانده برای اطمینان از تاییدیه های ارائه خدمات در تمام 50 ایالت و قلمرو، همکاری می کند.

در ماه جولای، بایننس Binance.US را دنبال کرد و کارمزد معاملات چند جفت معاملاتی بیت کوین را حذف کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 7 =