بایننس برای خرید بانک آماده می شود؟

بایننس برای خرید بانک آماده میشود

بایننس برای خرید بانک آماده می شود؟

بر اساس گزارشات، صرافی رمزارز بایننس بازی خود را تقویت می‌کند و به طور بالقوه ممکن است وارد بازار خرید شود. محل معامله ممکن است در حال بررسی خرید یک موسسه مالی سنتی برای پر کردن شکاف با صنعت نوپا باشد.

مدیر عامل شرکت، Changpeng ‘CZ’ Zhao، قصد خود را برای اختصاص بیش از 1 میلیارد دلار در خرید احتمالی در ماه های آینده ابراز کرد. صرافی کریپتو از این صنعت قدیمی پیروی می کند، بازارها برای خرید و انباشت هستند.

CZ در مصاحبه‌ای در کنفرانس Web Summit در لیسبون، پرتغال، یکی از مکان‌های دوستانه‌تر برای سرمایه‌گذاران کریپتو به دلیل مالیات درصدی آن بر دارایی‌ های دیجیتال، گفت:

«افرادی هستند که انواع خاصی از مجوزهای محلی، بانکداری سنتی، ارائه دهندگان خدمات پرداخت و حتی بانک ها را دارند. ما به آن چیزها نگاه می کنیم. ما می خواهیم پلی بین ارزهای دیجیتال و دنیای سنتی و مالی باشیم.»

مدیر عامل بایننس معتقد است خرید یک موسسه مالی سنتی ممکن است یک ‘حرکت هوشمندانه’ برای محل معاملات باشد. این پلتفرم در حال حاضر با بانک‌ها کار می‌کند و کاربران زیادی را دیده است که به این موسسات مرسوم هجوم می‌آورند تا از محصولات تبادل ارز دیجیتال استفاده کنند.

CZ معتقد است که از این نظر، بانک ها شاهد افزایش در ارزش گذاری خود هستند. اگر مؤسسات از قبل سود می‌برند، صرافی رمزارز ممکن است کنترل کل فرآیند را در دست بگیرد و 100٪ از مزایا را به دست آورد.

در گزارشی جداگانه، بلومبرگ اشاره می کند که بایننس در حال حاضر بیش از 300 میلیون دلار به 67 پروژه متعهد شده است. در سال 2021، این شرکت 140 میلیون دلار در 73 پروژه سرمایه گذاری کرد. همانطور که گفته شد، این شرکت همچنان انتظار دارد بیش از 500 میلیون دلار در پایتخت مستقر کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 10 =