بایننس توسعه‌دهندگان ترا را تشویق می‌کند تا به تیم بی‌ان‌بی چین بپیوندند


در حالی که تیم Terra در تلاش است تا آنچه را که از 10 پروژه رمزنگاری برتر زمانی باقی مانده است نجات دهد، افراد بیشتر و بیشتری از این پروژه بدنام اغوا می شوند تا در جای دیگری مفید واقع شوند.

 البته، بایننس غول رمزنگاری نمی‌توانست چنین فرصت جذابی را از دست بدهد و به دنبال جذب توسعه‌دهندگان فعال‌تر برای پیوستن به تیم «سازندگان» زنجیره BNB خود است.

 به همین دلیل در ۲۷ اردیبهشت ماه اعلامیه ای مبنی بر حمایت مالی و زیرساختی از «ترانس» منتشر شد.  در آن بیانیه، BNB Chain قول حمایت ویژه برای پروژه هایی که از بلاک چین Terra مهاجرت می کنند، داده است.  این شامل بازاریابی، توسعه تجارت و توکن، حمایت از رشد جامعه و سرمایه گذاری از صندوق 1 میلیارد دلاری BNB Chain است.

 هدف از چنین پیشنهاد سخاوتمندانه ای روشن است.  جذب توسعه‌دهندگان از پروژه‌های رمزنگاری بسیار امیدوارکننده به بایننس کمک می‌کند خط dApp‌های خود را که بر روی زنجیره BNB ساخته شده‌اند را گسترش دهد، که به نوبه خود منجر به افزایش تعداد کاربران فعال و افزایش محبوبیت بلاک چین خواهد شد.

 مدیر سرمایه گذاری در زنجیره BNB، گوندولین رجینا، به وضوح این ایده را بیان کرد و اظهار داشت که آنها آماده هستند به “Terrans” در سفر خود برای “ایجاد موج بعدی dApps کریپتو نوآورانه” کمک کنند.

 موج اول مهاجرت آغاز شده است

 Stader Labs یکی از اولین پروژه هایی بود که این دعوت را پذیرفت و اعلام کرد که مفتخر به پیوستن به خانواده BNB Chain هستند.  ارائه‌دهنده نقدینگی یک میلیارد کاربر را هدف قرار داده و ابراز اطمینان کرده است که توسعه زنجیره BNB به آن کمک می‌کند تا به هدف خود دست یابد.

 به طور خلاصه می توان گفت که علیرغم برخی احساس ترحم برای کارکنان صادق و سخت کوش ترا، نبرد برای تسلط در فضای وب 3 بیش از پیش داغ و جالب شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 7 =