بایننس سهام باقی‌مانده صرافی توکوکریپتو را خریداری می‌کند

بایننس سهام باقی‌مانده صرافی توکوکریپتو را خریداری می‌کند

بایننس پس از اولین خرید سهام کنترلی در صرافی ارزهای دیجیتال اندونزی در سال 2020، به طور کامل Tokocrypto را خریداری می کند.

در ماه مه 2020، زمانی که سرمایه گذاری در Tokocrypto برای اولین بار اعلام شد، بایننس 60 درصد از سهام این تجارت را خریداری کرد و اکنون 40 درصد باقیمانده را در اختیار دارد، بلاک در آن زمان فاش کرده بود که سرمایه گذاری بایننس در توکوکریپتو به آن اکثریت یا سهام کنترلی می دهد.

توکوکریپتو امروز اعلام کرد که بایننس بر اساس سرمایه گذاری قبلی خود در سال 2020، به تدریج سهام خود را به نزدیک به 100 درصد افزایش خواهد داد. Changpeng ‘CZ’ Zhao، مدیرعامل بایننس در توییتی نوشت که ‘بایننس از ابتدا سهامدار عمده توکو [کریپتو] بود. پول نقد بیشتری تزریق کردیم و مقداری سهاممان را افزایش دادیم.»

سخنگوی Binance از اظهار نظر خودداری کرد. Rieka Handayani، معاون ارتباطات شرکتی در Tokocrypto نیز از اظهار نظر در مورد این جزئیات خودداری کرد.

در اطلاعیه امروز آمده است: «با توجه به این معامله آتی، توکوکریپتو تغییراتی در ساختار سازمانی خود ایجاد خواهد کرد تا بهتر با مدل کسب‌وکار به‌روز شده سازگار شود». بنیانگذار و مدیر عامل شرکت، پانگ ژو کای، از سمت خود کناره‌گیری می‌کند و سکان هدایت را به یودونو راویس می‌سپارد که به عنوان مدیرعامل موقت وارد کار خواهد شد. Pang Xue Kai بخشی از هیئت کمیسران Tokocrypto خواهد شد و به ارائه پشتیبانی رهبری در نقش جدید خود ادامه خواهد داد.

بر اساس این اعلامیه، توکوکریپتو نیز به عنوان بخشی از این معامله، تعداد کارمندان خود را کاهش خواهد داد. Handayani به CoinDesk گفت که انتظار می رود ‘تعدیل کارکنان در حدود 58٪’. طبق گزارش ها، این شرکت 45 کارمند یا حدود 20 درصد از نیروی کار خود را در ماه سپتامبر اخراج کرد.

Tokocrypto در سال 2018 تاسیس شد و توسط آژانس تنظیم مقررات معاملات آتی کالا در اندونزی (معروف به محلی باپبتی) تنظیم می شود. این یکی از بزرگترین صرافی ها در اندونزی است که ادعا می کند بیش از 2 میلیون کاربر ثبت شده دارد. این شرکت توسط سازنده بازار ارز دیجیتال QCP Capital مستقر در سنگاپور پشتیبانی می شود. این منبع گفت که QCP یک سرمایه گذار بنیانگذار در Tokocrypto بود و پس از معامله Binance دیگر سهامی در Tokocrypto نخواهد داشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *