بایننس قصد دارد FTX را به طور کامل خریداری کند

بایننس قصد دارد FTX را به طور کامل خریداری کند

بایننس اعلام کرد که قصد دارد به طور کامل FTX را خریداری کند تا از کاربران خود در برابر بحران نقدینگی محافظت کند.

Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس، در توییتر گفت FTX به دنبال کمک به صرافی است زیرا با نقدینگی در پلتفرم خود دست و پنجه نرم می کند. CZ گفت بایننس یک نامه قصد غیر الزام آور (LOI) برای خرید شرکت در روز های آینده امضا کرده است.

انتظار می‌رود که طی چند روز آینده فرآیند بررسی کامل و همچنین اطلاعات دقیق‌ تر در مورد خرید تکمیل شود.

چیز های زیادی برای پوشش دادن وجود دارد و مدتی طول خواهد کشید. این یک وضعیت بسیار پویا است و ما در حال ارزیابی وضعیت در زمان واقعی هستیم. بایننس این اختیار را دارد که در هر زمانی از معامله خارج شود. ما انتظار داریم که FTT در روزهای آینده با پیشرفت اوضاع بسیار نوسان داشته باشد.

Sam Bankman-Fried، بنیانگذار و مدیر عامل FTX و Alameda Research، این خرید را تایید کرد و گفت که بایننس اولین و آخرین سرمایه گذار FTX شده است.

به گفته SBF، FTX با بایننس توافق راهبردی امضا کرده است، اما هیچ چارچوب زمانی برای تکمیل خرید ارائه نکرده است.

SBF مجدداً تأکید کرد که وجوه مشتری محافظت می شود زیرا بایننس و FTX هر دو در حال کار بر روی پاک کردن عقب ماندگی های برداشت هستند. همانطور که CryptoSlate قبلاً پوشش داده شد، FTX به دلیل عدم پردازش هرگونه برداشت در بلاک چین اتریوم برای بیش از سه ساعت مورد انتقاد قرار گرفت.

SBF در توییتی اعلام کرد که تمام دارایی‌های FTX پوشش داده می‌شود و بحران نقدینگی که صرافی تجربه می‌کرد برطرف خواهد شد.

SBF اشاره کرد که FTX.US و Binance.US دو نهاد مجزا از FTX و Binance هستند و تحت تأثیر این خرید قرار نگرفته‌اند. FTX.US، بازوی صرافی ایالات متحده، به طور عادی کار می کند و پلت فرم کاملاً جدا است.

توکن بومی بایننس BNB پس از اخبار خرید افزایش یافت و در عرض چند دقیقه بیش از 20 درصد افزایش یافت.

اسپایک BNB بقیه بازار را با خود به سمت سبز کشاند، از جمله توکن بومی FTX. با انتشار شایعاتی مبنی بر ورشکستگی بورس، FTT شاهد افت عمودی بود که بیش از 36 درصد از قیمت آن را از بین برد. با این حال، قصد بایننس برای به دست آوردن صرافی، قیمت توکن را به شدت افزایش داد. FTT نیز در زمان انتشار بیش از 20 درصد افزایش یافت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *