بایننس نقش نجات غریق ارزهای دیجیتال را بازی می کند

چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس در مصاحبه زنده با یاهو فاش کرد که صرافی ارزهای دیجیتال علیرغم زمستان پرتلاطم ارزهای دیجیتال به خوبی ادامه دارد.  او به میزبانان پادکست گفت که بایننس «ذخایر نقدی زیادی» دارد و در حال مذاکره با بیش از 50 شرکت ارز دیجیتال است تا به آنها کمک کند تا در بازار نزولی زنده بمانند.

 ژائو اضافه کرد که جدا از کمک به شرکت های مشکل دار، این صرافی به دنبال افزایش تعداد نیروی کار خود با اضافه کردن 2000 کارمند جدید تا پایان سال خواهد بود.  او استدلال کرد که بازار نزولی برای استخدام استعدادهای جدید عالی است زیرا رقابت کمتری از سوی شرکت‌های دیگر وجود دارد که «حقوق‌های مضحک» برای استعدادها ارائه می‌دهند.

 ژائو گفت: «ما هیچ بدهی نداریم.  ما هنوز سودآور هستیم و افراد زیادی به ما بدهکار نیستند.  ما کنترل بدهی خوبی داریم.»

 تعادل سالم بایننس دور شدن از واقعیت های چندین شرکت رمزنگاری است که تحت فشار کاهش قیمت دارایی ها تحت فشار قرار می گیرند.  با این حال، موقعیت مالی بایننس تصادفی نبود، زیرا این شرکت در معاملات خود در بازارهای صعودی زیرک بود.  این مبادله در کمپین‌های بازاریابی گزاف مانند خرید حق نام‌گذاری مراکز ورزشی یا تبلیغات Super Bowl هدر نرفت.

 جدا از نشان دادن محدودیت مالی، ژائو فاش کرد که صرافی دارای جریان درآمد متنوعی است که در حال حاضر 30 درصد از درآمد شرکت را با استیبل کوین تشکیل می دهد.  بسیاری از شرکت‌ها انتظار داشتند که بازار صعودی به طور نامحدود ادامه یابد.  بازارها این کار را نمی کنند.

 توجیهی برای کمک به شرکت های در حال مبارزه

 ژائو در یک پست وبلاگی در اوایل ماه اظهار داشت که این شرکت احساس وظیفه می کند از بازیگران صنعت محافظت کند.  او گفت که این شرکت مجبور شد شرکت‌های در حال مبارزه را نجات دهد، حتی اگر هیچ مزیت مستقیمی برای ما ارائه نمی‌کند یا با بازگشت سرمایه منفی مواجه می‌شویم.

 با این حال، او به وضوح بین شرکت‌هایی که شایسته وثیقه هستند و شرکت‌هایی که باید رها شوند تا بمیرند، تمایز قائل شد.  پروژه‌های بد بدون تناسب محصول با بازار و پروژه‌هایی که کاربران را از طریق بازاریابی بیش از حد یا طرح‌های پونزی به دست آورده‌اند، «نباید نجات یابند».

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *