پشتیبانی از ایلان ماسک

بایننس و سکویا همچنان از پیشنهاد ایلان ماسک برای توییتر حمایت می کنند

بایننس و سرمایه گذار فناوری Sequoia Capital ظاهراً همچنان از پیشنهاد 44 میلیارد دلاری ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا برای تصاحب پلتفرم رسانه اجتماعی توییتر حمایت می کنند.

Sequoia Capital قبلاً 800 میلیون دلار به این معامله در آوریل متعهد شده بود، قبل از اینکه ماسک متعاقباً دچار سردرد شد. به گفته یک منبع ناشناس آشنا با این موضوع، شرکت این تخصیص سرمایه را برای حمایت از معامله در حال حاضر که طبق گزارش ها در ماه جاری میلادی بازمی گردد، حفظ خواهد کرد.

بایننس همچنین نشان داده است که به کمک 500 میلیون دلاری خود ادامه خواهد داد، و یکی از نمایندگان به کوین تلگراف گفت که ‘ما هنوز متعهد هستیم و چیز جدیدی برای به اشتراک گذاشتن در این لحظه نیست’ همانطور که آنها به نظرات Changpeng ‘CZ’ ژائو از طریق توییتر اشاره کردند. ممکن است:

ما امیدواریم بتوانیم نقشی در گرد هم آوردن رسانه های اجتماعی و وب 3 و گسترش استفاده و پذیرش فناوری رمزنگاری و بلاک چین ایفا کنیم.

در آغاز ماه اکتبر، گزارش شد که ماسک یک چرخش ناگهانی دیگر را با ارسال اخطاریه به دادگاه سلطنتی دلاور در 3 اکتبر انجام داده است که نشان می‌دهد او آماده است تا با ‘بستن معامله در نظر گرفته شده در 25 آوریل’ ادامه دهد. ، توافقنامه ادغام 2022.

اگر معامله انجام شود، خرید به مبلغ 54.20 دلار برای هر سهم و در مجموع 44 میلیارد دلار خواهد بود.

Sequoia Capital سابقه حمایت از تلاش‌های ماسک را دارد، زیرا این یک سرمایه‌گذار اولیه در چیزی بود که در نهایت به PayPal تبدیل شد، پلتفرم پرداختی که او یکی از بنیانگذاران آن بود و در سال 2002 به قیمت 1.5 میلیارد دلار فروخته شد. این شرکت همچنین یک دور سرمایه گذاری 675 میلیون دلاری را رهبری کرد. شرکت خسته کننده ماسک در ماه آوریل.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *