بایننس و هوبی واریز ‌های FTT را متوقف کردند

بایننس و هوبی واریز ‌های FTT را متوقف کردند

صرافی ‌های کریپتو Binance و Huobi سپرده‌ های FTT، توکن‌ های بومی FTX را روز یکشنبه پس از انتشار خارج از برنامه به ارزش 400 میلیون دلار، بدون توضیح رسمی، مسدود کردند.
توکن‌های FTT از یک برنامه بازگشایی پیروی می‌کنند که در آن دسته‌های بزرگی از توکن‌ها به صورت دوره‌ای آزاد می‌شوند. با این حال، روز یکشنبه، توکن ها خارج از برنامه بدون اخطار یا ارتباط FTX یا طرف های مرتبط منتشر شدند.
داده های بلاک چین نشان می دهد که بیش از 192 میلیون توکن FTT منتشر شد. اینها از آدرس پخش کننده اصلی منتشر شد.
چانگ پنگ ژائو، بنیانگذار بایننس، در توییتر نوشت: «بایننس سپرده گذاری FTT را متوقف کرده است تا از احتمال وجود منابع مشکوک اضافی بر بازار جلوگیری کند. همچنین سایر صرافی ها را تشویق کنید که همین کار را انجام دهند.»

Huobi Global با حمایت جاستین سان این حرکت را کمی بعد دنبال کرد. سان در توییتی نوشت: «(ما) از نزدیک وضعیت را رصد خواهیم کرد.»
انتشار FTT پس از درام یک هفته ای مربوط به FTX است که در روز جمعه برای حمایت از ورشکستگی فصل 11 ثبت نام کرد. خطرات سرایت در حال حاضر در بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال نفوذ کرده است.
توکن FTT در روز یکشنبه 18 درصد کاهش یافت و به 1.78 دلار رسید. سقوط چشمگیر صرافی FTX منجر به کاهش قیمت در هشت روز از 9 روز گذشته شده است و تنها در ماه نوامبر 93 درصد کاهش یافته است.
یک سال پیش، ارزش بازار FTT در حدود 8 میلیارد دلار بود و اکنون طبق CoinGecko به 350 میلیون دلار کاهش یافته است، اگرچه سؤالات جدید در مورد عرضه در گردش توکن ممکن است محاسبه را پیچیده کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *