بایننس پلتفرم سازمانی خود را راه‌اندازی کرد

بایننس پلتفرم سازمانی خود را راه‌اندازی کرد

بناینس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، راه‌اندازی بایننس نهادی را اعلام کرد، مجموعه جدیدی از خدمات معاملاتی با هدف موسسات، پلتفرم‌های ارز دیجیتال، دفاتر خانوادگی، افراد با ارزش خالص، استخراج‌کنندگان ارز دیجیتال، مدیران دارایی و صندوق‌های تامینی.

 پلتفرم جدید خدمات فراوانی را برای مشتریان پرطرفدار خود ارائه می‌کند، از جمله خدمات اجرایی و خارج از بورس (OTC) مانند قیمت‌گذاری فوری رمزنگاری و تجارت الگوریتمی، خدمات مدیریت دارایی، و برنامه کارگزاری Binance برای مشتریان سازمانی.

 بایننس در صفحات وب پشتیبانی کننده برای طیف محصولات جدید، به مشتریان احتمالی اطمینان می دهد که در هر حوزه قضایی که تحت آن فعالیت می کند، انطباق دقیق قانونی را انجام خواهد داد.

 صرافی کریپتو همچنین می‌گوید که «سفر» را برای دریافت گواهینامه‌های SOC 2 و ISO-27001 آغاز کرده است که اساساً مجموعه‌ای از استانداردها هستند که اعتماد، امنیت، انطباق و ممیزی را تضمین می‌کنند.

 بایننس از زمستان کریپتو سرپیچی می کند

 ممکن است در حال حاضر بازار نزولی باشد، و صرافی رقیب بایننس، کوین‌بیس، در کنار وام‌دهنده رمزارز BlockFi، هر دو ممکن است تا ۲۰ درصد نیروی کار خود را کاهش دهند، اما به نظر می‌رسد که در بایننس تجارت معمول است.  برای شروع، صرافی در حال حاضر در حال استخدام است.

روز چهارشنبه، شعبه ایالات متحده صرافی نیز اعلام کرد که کارمزد معاملاتی را برای مشتریان حذف می کند.  در بیانیه شرکت، برایان شرودر، مدیرعامل Binance.US این اقدام را اینگونه خواند: “فرصتی برای متحول کردن روش پرداخت هزینه ها در صنعت ما، افزایش دسترسی به ارزهای دیجیتال و کمک به بازار و مشتریان در زمان نیاز.”

 دیروز، کریستیانو رونالدو، مهاجم فوق ستاره پرتغالی فوتبال، قرارداد بازاریابی چند ساله مشترک با این صرافی را اعلام کرد.  به عنوان بخشی از این قرارداد، چندین مجموعه NFT با مضمون رونالدو هر سال منتشر خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =