فعالیت نهنگ های چین لینک

با فعالیت نهنگ های Chainlink قیمت و تراکنش‌ها افزایش یافتند

سرمایه گذاران نهنگ پیشرو افزایش قیمت LINK، نشانه اصلی شبکه اوراکل بلاک چین، Chainlink بوده اند. طبق داده‌های Santiment، بازار LINK بالاترین روز فعالیت نهنگ خود را در چهار ماه گذشته در آخر هفته داشته است زیرا بیش از 33 تراکنش از ارزش 1 میلیون دلار فراتر رفته است.

پلتفرم تجزیه و تحلیل داده های بلاک چین در توییتی توضیح داد که فعالیت عظیم نهنگ باعث شد که قیمت کریپتو رتبه 24 بر اساس ارزش بازار چند بار به سطح 8 دلار برسد. LINK در حال حاضر در حدود 7.6 دلار معامله می شود که در 7 روز گذشته به ازای هر داده از 6.7 درصد افزایش یافته است

اقدام صعودی قیمت LINK در پشت شبکه اوراکل Chainlink قرار دارد و پذیرش بیشتری پیدا می کند. این شبکه ۱۲ ادغام سه سرویس جدید را در پنج بلاک چین شامل Arbitrum، Avalanche، BNB Chain، Ethereum و Polygon اعلام کرد.

شبکه Chainlink همچنین قرار است ویژگی سهامی مورد انتظار خود را ارائه دهد. پلتفرمی برای دارندگان LINK برای بررسی صلاحیت خود برای شرکت در سهامداری که در اواخر امسال راه اندازی شد راه اندازی شده است.

در همین حال، این شبکه همچنین به ادغام با شرکت‌های TradFi دست یافته است. این شبکه با SWIFT – پلتفرم پیام‌رسانی مالی بین‌المللی – مشارکت کرد. این مشارکت باعث می شود که سوئیفت یک پروتکل قابلیت همکاری متقابل زنجیره ای (CCIP) را در یک اثبات اولیه در Chainlink اجرا کند.

علیرغم احساس نزولی گسترده تر بازار کریپتو، چندین دارایی در زمان های اخیر عملکرد چشمگیری داشته اند. مانند LINK، Dogecoin (DOGE) نیز یک آخر هفته صعودی داشت که با تکمیل خرید توییتر توسط ایلان ماسک تقویت شد.

براساس داده های IntoTheBlock، سکه میم در هفت روز گذشته 98.5 درصد افزایش یافته است و 62 درصد از دارندگان DOGE را به سود رسانده است. این درصد از هر دو بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) که به ترتیب 54 و 57 درصد از دارندگان سود داشتند، برتری دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *